banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

İlkadımlılar Cumhur İttifakı'na sahip çıktı

AK Parti İlkadım Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katılan vatandaşlar, Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok'a yoğun sevgi beslediklerini söyledi. İlkadımlılar, Cumhur İttifakı'na her zaman destek vereceklerini kaydetti

İLKADIM 03.03.2019, 10:45 03.03.2019, 14:20
banner1343

AK Parti İlkadım Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışı binlerce kişinin katılımıyla miting havasında gerçekleşti. Vatandaşlar, İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Erdoğan Tok'a yoğun sevgi gösterisinde bulundu. 

AK Parti İlkadım SKM açılışı, binlerce kişinin katılımıyla mitinge döndü. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, SKM açılışının yapılacağı yere meşaleler eşliğinde geldi. Sloganlar eşliğinde vatandaşları selamlayan Tok, AK Parti’li ve MHP’lilerin yoğun sevgisiyle karşılaştı.

Açılışa katılan vatandaşlar, Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına Cumhur İttifakı için alanda olduklarını, usanmadan destek vereceklerini ifade etti. 31 Mart seçimlerin yorumlayan İlkadımlılar, Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına şunları söyledi:

ÇOK MEMNUNUZ 
Ziynet ERGİN: AK Parti'li belediyeler gerçekten çok iyi çalışıyor. Biz çok memnunuz. Şu sıralar ekonomik olarak iyi değiliz ama inşallah kazandığımız zaman bu sıkıntıları da aşacağız. Dış düşmanlarımıza karşılık birlik olmalıyız. Çünkü CHP yapacağını yaparak HDP ile birleşti. Bize onlar vız gelir, tırıs gider.  

DURMAK YOK, YOLA DEVAM 
Gülşen DİNÇ: Burada bulunmak harika bir duygu. Kalabalığın olması çok güzel. Biz, durmak yok, yola devam diyoruz. Sonuna kadar partimizin destekçiyiz. Kazanacağımıza inanıyoruz.  Allah nasip ederse seçimlerde yine kazacağız. 

TÜRKİYE'DE VE İLKADIM'DA ERDOĞAN
Fatma KARAKAVAK: Türkiye'de Erdoğan, ilçemde Erdoğan diyorum. Cumhurbaşkanımızdan ve belediye başkan adayımız Erdoğan Tok'tan çok memnunum. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'i de destekleyeceğiz. İnşallah kazanacağız. 

AK PARTİ'YE TAM DESTEK
Fatma KUTBAY: Teşkilatın içindeyim. Cumhur İttifakı ile durmak yok, yola devam diyorum. Türkiye'miz için AK Parti'yi destekliyorum. Allah nasip ederse başarılı olacağız, kazanacağız. 

ERDOĞAN NE DERSE O 
Meral AKBULUT: Bizim evde yakınlarımız da var. Bu topluluğun 5 katını düşünün. Biz kalabalık ve güçlü bir aileyiz. Ben 70 yaşındayım ve buraya koşarak geldim. Erdoğan ne derse bizim için odur. Biz bu seçimleri kazanacağız. 

CUMHUR İTTİFAKI İÇİN BURADAYIZ 
Melek ASAN: Burada bulunmaktan çok sevinçliyiz. Cumhur İttifakı için buradayız. AK Parti'yi her yerde destekleyeceğiz. Ülkemiz ve vatanımız için hayırlı olsun. Kazanmak için gayretimizi gösteriyoruz, kazanacağız. 

YOLUMUZ CUMHUR İTTİFAKI YOLU 
Meral ŞAHİN: Burası bugün çok kalabalık. Biz her gün daha kalabalık olacağımızı düşünüyoruz. Büyük ve güçlü bir aileyiz. Biz diyoruz ki yolumuz Cumhur İttifakı yolu ve İlkadım'da Erdoğan Tok. Kazanacağız ve inanıyoruz. 

SIKINTISIZ, STRESSİZ KAZANACAĞIZ  
Mehmet TAŞKIN: Türkiye'de Recep Tayyip Erdoğan, İlçemde Erdoğan Tok, Atakum'da Zihni Şahin ve Büyükşehir'de Mustafa Demir olarak inşallah 31 Mart yerel seçimleri kazanacağız. Allah'ın izniyle sıkıntısız, stressiz bu seçimi de kazanıp geride bırakacağız. 

Haber:Hande ONAT, Mustafa TOGUR, Uğur ATICI


 

Yorumlar (0)
22°
açık
Namaz Vakti 18 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09