banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

İlkadım yeni hizmet binasında

banner1357

Uzun yıllardır iki farklı binada hizmet veren İlkadım Belediyesi, tüm birimleri ile yeni binasında vatandaşlara hizmet vermeye başladı

İLKADIM 30.06.2019, 17:30 30.06.2019, 17:32
İlkadım yeni hizmet binasında
banner1353
banner1375

Gazi Beldesi, Yeşilkent Beldesi ve İlkadım Beldesi’nin birleşimi ile Türkiye'de birçok ilden büyük bir ilçe olarak yıllardır iki farklı hizmet binasında hizmet veren İlkadım Belediyesi, 1 Temmuz 2019 Pazartesi gününden itibaren Kadıköy Mahallesi, Ulugazi TOKİ Konutları önü, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında inşa edilen yeni binasında hizmete başlıyor.

DAHA HIZLI VE VERİML HİZMET OLACAK

Birbirine bağlı birimlerin farklı yerleşkelerde hizmet vermek zorunda olmasından kaynaklanan problemleri  ortadan kaldıracak olan yeni hizmet binasında, vatandaşların alacakları hizmetler de tek çatı altında toplanmış olacak. Birimlerin kendi arasındaki iletişimleri hızlanırken verim de artmış olacak.

HİZMET KALİTEMİZ ARTACAK

Bugünden itibaren yeni binada vatandaşın hizmetinde olacaklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Hemşehrilerimize yakışır bir hizmet binasında Temmuz ayının ilk gününden itibaren hizmet vermeye başlıyoruz. İki farklı yerleşkede hizmet vermekten kaynaklanan aksaklıkları ortadan kaldırarak daha hızlı, verimli ve kaliteli hizmeti vatandaşlarımızla buluşturacağımız yeni binamızın ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşlarımız bundan sonra tüm işlemleri, talepleri ve önerileri için yeni hizmet binamızda misafirimiz olabilecek" diye konuştu.

Yorumlar (1)
cevdet 10 ay önce
gazi belediyesi olan bina ilk okul olsun