banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

İlkadım ücretsiz taşıyacak

lkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 11 Ağustos'a kadar Güzeldere Mahallesi'nde bulunan kurban satış alanına ücretsiz servis hizmeti sunduklarını müjdeledi 

İLKADIM 02.08.2019, 17:26 Onur Nurdemir
İlkadım ücretsiz taşıyacak

İlkadım Belediyesi, vatandaşların gönül rahatlığıyla kurbanlık alışverişini yapabilmeleri amacıyla Güzeldere Mahallesi'nde kurduğu kurban satış alanına kolay ulaşım için ücretsiz servis imkanı sundu.

HER SAAT BAŞI 
Servisler, her gün saat 09:00 ile 18:00 arasında her saat başı 100.Yıl Bulvarı üzerinde yer alan eski İlkadım Belediyesi Hizmet Binası önünden, İlkadım Kurban Pazarı'na hareket edecek. Uygulama 11 Ağustos 2019 Pazar gününe kadar sürecek. Servisin güzergahı ise 100.Yıl Bulvarı'ndan başlayıp, Unkapanı, Rasathane Cami, Zübeyde Hanım Parkı, Mert Irmağı Köprüsü, Derebahçe Koşu Yolu takip edilerek, İlkadım Kurban Pazarı'nda son bulacak. 

VATANDAŞ SORUN YAŞAMASIN 
Ulaşım sorunu olanlara kolaylık sağlamayı amaçladıkların belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ''Kurban satış yerinde yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı hem vatandaş hem de esnaf oldukça memnun. Temizlik ve ulaşım ağının açık olması son derece önemlidir. Kurban Bayramı'nda vatandaşlarımızın dini vecibelelerini yerine getirirken sorun yaşamaması için altyapı hizmetlerini ihtiyaçları karşılayacak şekilde planlayıp tamamladık. Alanımızda satışlar başladı. Hem vatandaşımıza hem de esnafa kolaylıklar diliyorum'' diye konuştu.


 

Yorumlar (0)