Hilas Otel

Çelik İnşaat

İlkadım'da Sporcu ve Aileler buluştu

İlkadım Belediyesi'nin düzenlediği "Sporcu ve Veli Buluşması"na katılan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerini ifade etti. AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ise, Samsun'u sporda marka kent yapacaklarını belirtti

İlkadım'da Sporcu ve Aileler buluştu

İlkadım Belediyesi tarafından Mete Adanır Spor Salonu'nda “Sporcu ve Veli Buluşması” programı düzenlendi. Sporcu ve Veli Buluşması'na, Bayındırlık ve İskan Eski Bakanı Cumhur İttifakı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, Samsun Yol-İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun, Samsun Gümüşhane Dernekleri Federasyonu Başkanı Dr. Mustafa Seven, Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, İlkadım Muhtarları, İlkadım Belediyesi Meclis üyeleri, çok sayıda sporcu ve ailelerin katılımı ile birlikte gerçekleşti.

“SAMSUN'DA BİRİNCİYİZ"
Belediye olarak gençlere ve spora yaptıkları yatırımları anlatan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Gençlerimiz için 5 yılda rekor yatırımlara ve hizmetlere imza attık. Türkiye’ye örnek olacak etkinliklerle yetiştiriyoruz. 17 farklı branşta 10 bine yakın gencimiz spor ile buluşturuyoruz. İlkadım Belediyespor Kulübümüz'de lisanslı sporcu sayısı ile Samsun'da birinciyiz. 'Gelecek İçin Minik Adım, Spor İçin İlkadım' projemiz ile 2018 yılında 15 bin 195 anaokulu öğrencimize eğlenceli aktiviteler eşliğinde sporu sevdiriyoruz. Çocuklarımızın başarıları ile doğru yolda olduğumuzu görüyorum. Bu nedenle gece gündüz çalışarak spor üzerine yatırımlarımıza ve hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

“SPORDA MARKA KENT”
Cumhur İttifakı Adayı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun'u sporda Türkiye çapında markalaştığı kent olsun istediklerini belirterek, "İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’un spora yapmış olduğu yatırımlar her geçen gün meyvesini veriyor. Bizlerde bu güzel spor tesisimizde genç sporcularımızın arasında olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu güzel etkinlikte emeği geçen Başkanımız Erdoğan Tok’a, sporcu ailelerimize ve çocuklarımızın üzerinde emeği olan antrenörlerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Etkinlik, Erdoğan Tok ve Mustafa Demir'e çiçek takdim etmelerinin ardından toplu fotoğrafın çekilmesiyle son buldu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER