banner1313

banner1300

banner1334

İlkadım Belediye Meclisinde duygulu veda

31 Mart yerel seçimleri öncesi son meclis toplantısına katılan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Vefa önemli bir duygu, emeğiniz için hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

İLKADIM 04.03.2019, 16:44

İlkadım Belediye Meclisi 2019 Yılı Mart Ayı 1'inci Dönem 3'üncü Birleşimi'nde duygusal anlar yaşandı. Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye meclisinin son toplantısı olduğunu hatırlatarak, "Hepinizin emeği büyük, teşekkür ederim" dedi. 
Mecliste 4 gündem maddesi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

İLÇEMİZ İÇİN ÇALIŞTIK
Toplantıda konuşan Başkan Tok, meclis üyeleriyle birlikte beş yıl boyunca ilçe için çalıştıklarını belirterek, "Dolu dolu beş yılı geride bıraktık. Karşılıklı sevgi ve saygı ortamı içerisinde hareket ettik. Yapılan bütün projelerde imzanız var. Dolayısıyla başarıda hepinizin emeği olduğu şüphesiz. Beş yıl boyunca AK Parti, MHP ve CHP üyelerimizde birlikte seviyeli bir şekilde ilçemiz için çalıştık. Devam edecek adaylarımıza şimdiden başarılar diliyorum. Bu koltuklar her zaman sizin. Emeklerinizi hiçbir zaman unutmayacağız. Çünkü vefa çok önemli bir duygudur. Ben yapılan her iş için hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

5 YIL GERİDE KALDI
31 Mart yerel seçimleri öncesi son kez  gerçekleştirilen meclis toplantısında duygusal anlar yaşandı. Mecliste konuşma yapan bazı meclis üyeleri helallik isterken, İlkadım için 5 yıl boyunca çalıştıklarını ilçeye kazandırılan hizmetler ve projelerden gurur duyduklarını dile getirdi. Daha sonra İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok meclis üyelerine beş yıl boyunca gösterdikleri emekler için teşekkür ederek plaket takdim etti.

Dilber BAHADIR, Yasin KÖSE 


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!