banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Erdoğan Tok: Kazanan milletimiz olacak

banner1357

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Cumhur İttifakı’yla kazanan memleketimiz milletimiz olacak” dedi.

İLKADIM 24.01.2019, 12:50
Erdoğan Tok: Kazanan milletimiz olacak
banner1353
banner1375

İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Kıran, Çatalarmut ve Fevzi Çakmak Mahallelerinde vatandaşların misafiri oldu.

Cumhur İttifakı'yla kazanan memleketimiz ve milletimiz olacak diyen Başkan Tok, "Gecemizi gündüzümüze katarak teşkilatımızla, çalışma arkadaşlarımızla birlikte her şeyin en iyisine layık olan hemşerilerimiz için, İlkadımımız için çalıştık ve İlkadım’a yakışanı yaptık. Herkese yüreğimizi açtık, gönlümüzü açtık. Hangi düşünceden olursa olsun hiçbir kimseyi ayırmadan hizmet etme gayretinde olduk. Kimsesizlerin kimi; sessizlerin sesi olmaya çalıştık. Bu gayretle umudun adı olduk. Kimseyi ötekileştirmedik. Kimseyi yolda bırakmadık. Herkes elimizden dilimizden kardeşliğimizden emin oldu. Bugünden sonrada Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun bir şekilde hareket etmeye ant içiyoruz. Cumhur İttifakı milletimizin devletimizin bekası için kurulmuş milletimizin kalbinde gönlünde yer bulmuş bir ittifaktır. Cumhur İttifakı’yla kazanan memleketimiz, milletimiz olacaktır. Bu ittifak sadece seçime odaklı değil uzun soluklu bir ittifaktır. Seçimlerden sonra da devam edecek, seçimlerden sonra da Cumhur İttifakı’na göre hareket edilecek, istişareler ona göre yapılacak, kararlar ona göre alınacak, yönetim anlayışı ona göre şekillenecektir." dedi.

AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, Başkan Tok'a teşekkür ederek, "Başkanımız ilçemize ülkemize örnek gösterilecek eserler kazandırdı. Bizler de her daim başkanımızın yanında olacağız. Bu vesileyle bizlere kapılarını açan ve bu çalışmalarımızı kendilerine anlatma fırsatı verdilerinden ötürü ev sakinlerimize ve mahalle sakinlerimize ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 23 Ocak 2020
İmsak 06:18
Güneş 07:47
Öğle 12:51
İkindi 15:22
Akşam 17:45
Yatsı 19:09