banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Erdoğan Tok: İlkadım’da rekor kıracağız

banner1357

İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "Cumhur İttifakımızın getirdiği kardeşlik ortamında İlkadım’da rekor kıracağız" dedi.

İLKADIM 25.01.2019, 11:54
Erdoğan Tok: İlkadım’da rekor kıracağız
banner1353
banner1375

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ev sahipliğinde AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı buluşması düzenlendi. Buluşmaya AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir ve yönetimi, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, teşkilat üyeleri ve mahalle başkanları katıldı.

Başkan Tok yaptığı açıklamada 2019’daki seçimlerin önemini vurguladı. Başkan Tok, “Memleketimize olan hizmet aşkımız herhangi bir makamla herhangi bir koltukla sınırlı değildir. Bu bir sevda işidir, gönül işidir” dedi.

Derebahçe Sosyal Tesisleri önünde gençler başkan Tok'u ve buluşmaya katılanları meşalelerle karşıladı. 

AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz yaptığı açıklamada “Bu eşsiz atmosfer ve coşkuyu bizlere yaşatan siz değerli kardeşlerimize gönülden teşekkür ederim. Cumhur İttifakı ile yakaladığımız bu birliktelik inşallah ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olacak. Öte yandan gelecek nesillere aktarılacak eserler hayata geçiren İlkadım Belediye Başkanımıza ilçemiz adına teşekkür ederim” diye konuştu. 

MHP İlkadım ilçe Başkanı İkram Erdemir de buluşmaya katılarak “15 Temmuz’da yol arkadaşlığı ile başlayan Cumhur İttifakımız ülkemizin bekası, milletimizin geleceği, kardeşliğimizin teminatıdır. Cumhur İttifakı'nın da ülkemiz ve milletimiz adına hayırlar getireceğine inanıyoruz” şeklinde konuştu. 

Gönül bağımız hiç bitmeyecek diyen Başkan Erdoğan Tok “Seçim döneminde verilen vazifeleri eksiksiz yerine getirme gayreti içinde olacağız. Tevazu, samimiyet ve gayret ile ‘Önce millet, önce memleket’ diyeceğiz. Birlik beraberliğimiz devam ettikçe ve omuz omuza verdikçe İlkadım ilçemizi çok daha iyi yerlere getireceğimize yürekten inanıyorum. Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun bir şekilde hareket edeceğiz. Çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmadan el ele gönül gönle hep birlikte vatandaşlarımıza hizmetlerimizi anlatacak ve tüm kardeşlerimizi a partili b partili ayrımı yapmadan herkesi her kesimi her görüşten insanımızı kucaklayacağız. İyi günde kötü günde sevgi ikliminde buluştuğumuz tüm kardeşlerimizle birlikte İlkadım ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizlerle kurduğumuz bu gönül bağımızın hiç bitmeyeceğine ve cumhur ittifakını 31 Mart seçimlerinde başarıya taşıyacağına inancım sonsuzdur" dedi.

Milletvekili Fuat Köktaş ise, “Cumhur İttifakı’nı ülkemizin ve milletimizin beka mücadelesinin en önemli dayanak noktalarından biri olarak görüyoruz. Bu anlayış içinde İlkadım ilçemiz de kol kola, omuz omuza çalışacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde, düşmanı sevindirmeyerek aydınlık geleceğimizi hep beraber inşa edeceğiz. Bizim yolumuz şehrine ve ülkesine hizmet yoludur. AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarımız, ilçe, kadın, gençlik ve mahalle teşkilâtlarımızın değerli üyeleri ile bir araya geldiğimiz programımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
hafif yağmur
Namaz Vakti 20 Ocak 2020
İmsak 06:19
Güneş 07:49
Öğle 12:51
İkindi 15:20
Akşam 17:43
Yatsı 19:07