banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Erdoğan Tok: İlkadım’da projeler konuşuluyor

banner1357

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "5 yıllık görev süremiz boyunca her kesime dokunan hizmetler yaptık. İlçemizde projeler konuşuluyor"  dedi

İLKADIM 13.02.2019, 13:54 13.02.2019, 13:59
Erdoğan Tok: İlkadım’da projeler konuşuluyor
banner1353
banner1375

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, ev ziyaretleri ve mahalle buluşmalarında büyük coşku ve memnuniyetle karşılanıyor. Başkan Tok, "İlçemizde projeler konuşuluyor" dedi.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen ve AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman'ın da katıldığı ziyaretlerde İlyasköy Mahallesi, Gazi Caddesi, Lise Caddesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi ve Çay Mahallesi ev ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Tok, her kesimden insanla kucaklaşıyor. 

HERKESİME DOKUNAN İCRAATLAR YAPTIK
5 yılda İlkadım’a kazandırdıkları yatırımları, yaptıkları hizmetleri ve projeleri anlatan Başkan Tok, toplumun her kesimine yaptıkları hizmetlerle dokunduklarını ifade etti. Tok, "Yaptığımız hizmetlerle hem gönülleri hem de ilçeyi inşa ettik. Toplumun her kesimine hitap eden, gönüllere dokunan projeler yaptık. Kadın, genç, yaşlı ve engelli tüm vatandaşlara yönelik projeleri hayata geçirdik" dedi.

HALKTA MEMNUNİYET OLUŞTURUYOR
Hayata geçirilen yatırımların halkta büyük yankı uyandırdığına dikkat çeken Başkan Tok, "Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi, Derebahçe Sosyal Tesisleri, belediye yeni hizmet binası ve cami, Selçuklu mimarisiyle Karadeniz’in en büyük cami ve külliyesi, Türk İslam Sanatları Merkezi, İlkadım Koşu Yolu ve Hayat Merkezi, Ihlamur Kafe ve Restoran, 15 Temmuz Millet Yolu ve Şehitler Anıtı, 62 park ve 12 spor kompleksi, Çanakkale-Bursa kültür gezileri, istihdam garantili MEMGE Aşçılık Okulu, taziye çadırı ve cenaze hizmetleri, düğün salonu, otopark, kurs ve eğitim sınıfları, cadde dükkanları, Hanımlar Kültür ve Yaşam Merkezi ile Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi gibi nice dev yatırımları, projeler ve hizmetler yaptık. Allah'a çok şükür, ne vaat ettiysek daha fazlasını yaptık. Toplumumuzun her kesiminin faydalanacağı projeleri hayata geçirdik. 20 yılda ilçemizde yapılamayan hizmetleri 5 yılda yaptık. Fiziki yatırımlar, eğitim, kültür, sanat, spor,  sosyal yardımlar, fen işleri, park ve bahçe gibi hizmet ve yatırımlarla toplamda 5 yılda toplam 255 milyonluk mega yatırımlar ve hizmetler, İlkadım'ın geçmişinden bugününe  bakıldığında tarihinin en büyük yatırımları ve hizmetleri arasında yer alıyor" diye konuştu.

Yorumlar (0)