banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Erdoğan Tok: İlkadım’da her ev bir fabrikaya dönüşecek

banner1357

“Her ev bir fabrikaya dönüşecek” diyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ev hanımların ve girişimci kadınların oturduğu yerden para kazanacakları projelerinin olduğunu söyledi. Tok, Devletimiz de kolaylıklar sağlıyor. Üretim yapan kadınlar hem esnaf sayılıyor hem vergi vermiyor hem de sigortalı olup emeklilik imkanına kavuşuyor. “ dedi.

İLKADIM 19.03.2019, 15:06 19.03.2019, 22:43
Erdoğan Tok: İlkadım’da her ev bir fabrikaya dönüşecek
banner1353
banner1375

İlkadım’ın geleceği için vizyon projeler üreten Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, girişimci kadınları ve  ev hanımlarını unutmadı.

“BU PROJEYLE KADINLAR KAZANACAK”

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, iş kurmak ve ekonomik kazanç elde etmek isteyen girişimci kadınlara ve ev hanımlarına evden para kazanmalarını sağlayacak  “Her Ev Bir Fabrika Olacak” sloganıyla projeler hazırladı.  Her Ev Bir Fabrika sloganıyla e-ticaret internet alış veriş merkezi (AVM) özellikle ev kadınları tarafından tercih edilen evden para kazanmanın yollarına rehber olacak.

“HER EVİN BACASI TÜTECEK”

Kadınların üretimde ve çalışma hayatında yer alması sosyal yaşamın gereği olduğunu söyleyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Evde para kazanmak herkesin hayali. O toplum daha üretkendir. Günümüzde insanımız istediği saatte, istediği zaman aralığında yapılacak işler arıyor. Özellikle ev kadınları evden oturduğu yerden aile bütçesine katkı sağlayacak işlere yoğunlaştı. Biz belediye olarak bu işlerin alt yapısını oluşturarak organizasyonunu biz sağlayacağız. Proje kapsamında, kadınlar, ev hanımları, evlerinde üretim yaparak ekonomik kazanç elde edebilecek. Her Ev Bir Fabrika sloganıyla e-ticaret internet alış veriş merkezi projemiz, toplumun inşasının en önemli yapı taşı olan kadınların ekonomik olarak da güçlü olması amacıyla hazırlanan bir projedir.” dedi.

“DEVLETTE KOLAYLIKLAR SAĞLIYOR”

Devletin de evde kendi imkanlarıyla üretim yapan bayanlara kolaylıklar sağladığına dikkat çeken Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Evde kendi imkanlarıyla üretim yapan kadınlar hem esnaf sayılıyor hem vergi vermiyor hem de sigortalı olup emeklilik imkanına kavuşuyor. Üstelik primlerini 24 gün ödeyip 30 gün üzerinden sigorta ile emeklilik hakkına da kavuşuyor. “Esnaf Muaflığı' ev kadınları için de büyük bir avantaj getiriyor. Bizim “Her Ev Bir Fabrika” sloganıyla e-ticaret internet alış veriş merkezi projemizle on binlerce girişimci kadın ve ev hanımı evde üreteceğini belediyemiz organizasyonunda sayarak kazanç sağlayacak.” diye konuştu.

banner1374
Yorumlar (0)
banner1381
sisli
Namaz Vakti 19 Kasım 2019
İmsak 05:51
Güneş 07:20
Öğle 12:25
İkindi 14:57
Akşam 17:20
Yatsı 18:44