Hilas Otel

Çelik İnşaat

Erdoğan Tok: Hız kesmeden yola devam

Cumhur İttifakı Cedit Mahallesi AK Parti SKM'nin açılışı mitinge dönüştü. İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Erdoğan Tok, "Hız kesmeden yola devam ediyoruz" dedi

Cumhur İttifakı Cedit Mahallesi AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı mitinge dönüştü. Başkan Tok, "Hız kesmeden yolumuza devam ediyoruz" dedi.

YOĞUN KATILIM
Cedit Muhtarlığı yanında açılan SKM'nin açılışına; AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar ve İlkadım Belediyesi Cumhur İttifakı Meclis üyesi adayları, Cedit Mahalle Başkanı Kemal Fidan, partililer ve vatandaşlar katıldı.

GENÇLERDEN COŞKULU KARŞILAMA 
Cedit Mahallesi gençleri havai fişekler ve meşalelerle karşılama yaptı. Büyük bir coşku ve yoğun katılımla gerçekleşen seçim koordinasyon merkezi açılışı miting havasında gerçekleşti. 

CEDİT BİZİ HİÇ MAHCUP ETMEDİ
Yoğun katılımdan dolayı mahalle sakinlerine teşekkür eden AK Parti İlçe Başkanı Avcılar, "Cedit bizi hiç mahcup etmedi. Cedit Mahallesi kararını, Cumhur İttifakı'ndan yana vermiş" dedi. 

EN BÜYÜK YATIRIMLAR SON 5 YILDA 
Yaklaşık 2 bin 500 kişinin katıldığı coşkulu kalabalığa konuşan İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Erdoğan Tok, mahalle sakinlerine coşku ve sevgi dolu karşılamadan ötürü teşekkür etti. Evlerinin penceresinden ve balkonundan mitingi izleyen vatandaşları selamlayan Başkan Tok, "Belediye olarak 5 yılda 255 milyonluk yatırım yaptık. İlkadım’ın tarihinde görülmeyen hizmetlere kavuştu. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı" diye konuştu.

1 NİSAN CUMHURUN ZAFERİ OLACAK
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ise, 1 Nisan sabahı için felaket senaryoları yazanların heveslerinin milletin basireti sayesinde kursaklarında kalacağını ifade etti. 

SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Cedit Mahallesi ve Kalemkaya’nın alt yapı sorunlarını bildiklerini, bazı yerlerdeki imar sorunlarını çözüme kavuşturacaklarını kaydetti. 

ZİLLET İTTİFAKI ONLARLA BERABER
Cumhur İttifakı karşısında yer alan zillet ittifakının Türkiye düşmanlığı yapanlarla birlikte hareket ettiğini söyleyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise, “Cumhur İttifakı'nın karşısında PKK'ya vurdukça ‘niye vuruyorsunuz’ diye ses çıkaranlar var. Bu ülkenin toplanan vergileriyle alınmış silahlarını, bu ülkeyi savunmak için alınmış silahlarını bu milletinin üzerine ölüm kusturanlar var. Yola çıktıklarını yolda değiştirenler var. Halkımız, 31 Mart’ta sandıkta tavrını en iyi şekilde ortaya koyacak" şeklinde konuştu.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300