Hilas Otel

Çelik İnşaat

Erdoğan Tok: Her zaman sahada olduk

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Canlı Haber TV'de yayınlanan 'Seçim Özel 2019' programının konuğu oldu. Başkan Tok, her zaman sahada aktif olarak yer aldıklarını belirterek, "Bunu vatandaşlarımızda söylüyorlar. Halkımızın her zaman mutlu ve kötü günlerinde beraber olduk. Sahadan kopmadık" dedi 

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım belediye Başkan adayı Erdoğan Tok Samsun Medya Grubu’na bağlı Samsun Canlı Haber TV’de yayımlanan ‘Mart 2019 Seçime Doğru’ programının konuğu oldu. Başkan Tok, Samsun Canlı Haber TV Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Erdoğan'ın yönettiği programda, Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun, Samsun Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Bozkurt ve ORA Araştırma Şirketi Genel Koordinatörü Barış İpek'in sorularını yanıtlayıp projelerinden bahsetti.


VATANDAŞ HİZMET KARNEMİZE BAKACAK


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 19 Ocak’ta Samsun’da aday tanıtım toplantısında adaylığının açıklandığını söyleyen Başkan Tok, “Cumhurbaşkanımız tarafından MHP ve AK Parti’nin ortak adayı olarak bu görev bana tebliğ edildi. O günden bugüne zaten sahalardaydık. Yine sahadayız.AK Parti ve MHP tarafından güzel bir birliktelik oluşturuldu.Cumhur ittifakı İlkadım ilçesinde sağlam bir kararlılıkla beraber devam ediyor. SKM oluşturduk. Gece gündüz dur durak bilmeden çalışmalara devam ediyoruz.Seçimden seçime geldi havası değil, her zaman bu havayı biz baştan beri sürdürüyoruz. İnşallah bu seçimler sağlıklı bir şekilde devam edecek. Şimdi hizmetlerimizin karşılığını vatandaşlarımızın göstereceği kanaatindeyim. Vatandaşlarımız hizmet karnemize bakacak ve ona göre yorumlayacaklar” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER