banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Erdoğan Tok: Gönüllere dokunuyoruz

banner1357

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gönül belediyeciliği ile gönüllere dokunmaya devam edeceğiz" dedi.

İLKADIM 10.01.2019, 16:06 10.01.2019, 16:56
banner1353
banner1375

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı tarafından Yılmaz ailesinin evine ziyaret programı düzenlendi. Programa AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok katıldı.

Ziyarette aynı zamanda İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman ve İlkadım İlçe Teşkilatı üyeleri de yer aldı.

Liman Mahallesi sakinlerini de katıldığı programda samimi anlar yaşandı. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok yaptığı konuşmada “Göreve gelir gelmez ilk iş İlkadımlı kardeşlerimizle aile ortamını tahsis etmek oldu. Bu akşam burada yönetici ve vatandaş ya da siyasetçi ve halk olarak bir buluşma gerçekleşmiyor. Bu akşam burada büyük bir ailenin fertleri olarak bir araya gelmiş bulunuyoruz. Sizlerin sıcaklığı ve teveccühü bu duyguyu en iyi şekilde yaşatıyor. Bizler de aynı samimi duygularla göreve geldiğimiz ilk günden itibaren sizlerle kurduğumuz gönül bağımızı tüm hizmetlerin üstünde tuttuk. Aradan geçen 5 yılla yakın bir sürede Belediye Yeni Hizmet Binası, Camii ve Küliye, Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi, Derebahçe Sosyal Tesisleri, İlkadım Gençlik Merkezi ve daha birçok eseri ilçemize kazandırdık. Ancak bu hizmetlerin içini dolduracak en önemli olgunun kardeşlik ve aile ortamında refah içersinde yaşayan hemşehrilerimiz olduğunu hiçbir zaman unutmadık. Bu yaklaşımımızın da karşılığını bu akşam olduğu gibi vatandaşımızdan gelen coşku ve samimiyetle alıyoruz. Bu nedenle bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gönül belediyecili ile gönüllere dokunmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ise yaptığı konuşmada şunları söyledi;

“Sıcak bir aile ortamında değerli İlkadımlılarla bir arada olmaktan sonsuz mutluluk duydum. Bu aile ortamını nasip olurda seçilirsek 1 Nisan’dan itibaren şehrimizin tamamında sağlayacağız. Öncelikle sosyal belediyeciliğin gereklerini en iyi şekilde hayata geçireceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Ancak benim sosyal belediyecilik anlayışımın başında vatandaşımızın aile olarak hayat şartlarının en üstte taşınması vardır. İşte projelerimizi de bunun üzerine şekillendiriyoruz. Örneğin belediye olarak dar gelirli vatandaşımızın da ev sahibi olabilmesi için daha uygun şartlarla alabilecekleri konutlar inşa edeceğiz. Bu ve bunun gibi birçok proje ile Samsu'numuz mutlu insanların yaşadığı ticaret, turizm ve modern hayata sahip Türkiye’nin en iyi şehirlerinden olacak”
 

Yorumlar (0)