banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Erdoğan Tok, Fatih Mahallesi'nde gönüllerde

Çay ve Fatih mahallelerinde vatandaşların büyük katılımıyla gerçekleştirilen açık hava toplantısı büyük meydan mitinglerini aratmadı. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Mahallelilerimiz, kararını vermiş" dedi

İLKADIM 25.03.2019, 12:14 25.03.2019, 12:37

Büyük coşku ve heyecanla gerçekleşen Cumhur İttifakı'nın Çay ve Fatih mahallelerindeki buluşması dev bir mitinge dönüştü. İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "Mahallelilerimiz, kararını vermiş" dedi.

ÇAY MAHALLESİ'NDE BÜYÜK COŞKU
Çay Mahallesi Irmak Caddesi TOKİ Konutları önünde düzenlenen mitingde büyük bir coşku ve heyecan vardı. Havai fişek ve meşalelerle yapılan karşılama sonrası Söğütlü Bahçe Taraftar Grubu üyesi gençlerin sloganları mitingi coşturdu. 

FATİH’TE GÖVDE GÖSTERİSİ
Çay Mahallesi’nde yapılan büyük buluşmanın ardından Fatih Mahallesi Fatih Parkı'nda gerçekleşen buluşma, dev bir mitinge dönüştü. Yaklaşık 5 bin kişinin sokağı doldurduğu dev miting öncesi mehter takımı ve meşaleli karşılama yapıldı. 7’den 70’e her yaştan insanın bir araya geldiği büyük buluşmada 'İlkadım’da Erdoğan, Ülkede Erdoğan' sloganları atıldı. 

PROJELERİMİZLE KONUŞUYORUZ
Vizyonu olmayanın İlkadım'ın geleceğine hiçbir katkı veremeyeceğini dile getiren İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "İlkadım için ortaya vizyon koyduk. Bu vizyonumuzla ilçemize dev yatırımlar ve hizmetler yaptık. Biz projelerimizle konuşuyoruz. İlkadım’da 5 yılda 255 milyonluk dev yatırımlar yaptık. Birileri gibi 'yapacağız, edeceğiz' demiyoruz. 'Yaptık, ettik' diyoruz. Yeni projelerimizle geliyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir" dedi.

BU COŞKU CUMHURUN ZAFERİ OLACAK
Cumhur İttifakı'nın bereketini her ilçede gördüklerini ifade eden AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, "Bu coşkulu kalabalık cumhurun zaferi olacak.Görüyorum ki, kararınızı vermişsiniz. Bu meydan, 31 Mart'ta sandıktan Cumhur İttifakı'nın çıkacağını gösteriyor" diye konuştu.

PARTİSİNİ SATAN ÜLKESİNİ DE SATAR
Partisini ve davasını koltuk sevdası için satarak İYİ Parti’ye geçen adayları sert dille eleştiren MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "Ne diyor, Nihal Atsız; 'Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz.' Bizimle yürüyemeyenler dökülüp, başka yerlere gitti. Biri İlkadım’da, biri Canikte, biri Kavak’ta. Bir defa satan, bin defa satar. Partisini satan ülkesini de satar" şeklinde konuştu. 

KÖKTAŞ'TAN DÖNEK MESAJI
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Cumhur İttifakı'nı yıkmak isteyenler, PKK ile PYD ile İsrail'le, Pensilvanya ile hareket edenler, İYİ Parti'ye gitti.  Bu arkadaşlara ne diyelim; 'Karakolda doğru, mahkemede doğru mu söyler?' diyelim, yoksa 'dönek' mi diyelim? İnanç ve düşüncesini değiştiren, sözüne güvenilmeyen kişiye, dönek denir. İşte bu yüzden bu yerel seçimlerde sadece belediye başkanı seçmiyorsunuz. Bu duruşunuzla ülkenin istiklaline, istikbaline, bekasına, göz koyanlara güçlü bir mesaj veriyorsunuz" diye konuştu.

ÖRNEK ÇALIŞMAYI İLKADIM’DA YAPACAĞIZ
Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir ise, "Kentsel dönüşümle ilgili Erdoğan Tok kardeşimle beraber çalışacağız. Türkiye’nin en örnek kentsel dönüşüm çalışmasını Fatih Mahallesi’nde yapacağız. Hiçbir vatandaşımız mağdur olmayacak. Gönlünüz rahat olsun. Bu kentsel dönüşüm çalışmasını sizinle birlikte yaparak, mahallemizi yeniden inşa edeceğiz. Kentsel dönüşümle mahallerimizi ihya edeceğiz. Asla tereddüt etmeyin" ifadelerini kullandı. 
Çay ve Fatih Mahallesi mitinglerine ayrıca; MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, eski MHP İl Başkanı Taner Tekin,  AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, Çay Mahallesi Muhtarı Ramazan Çetin, Söğütlü Bahçe Taraftar Gurubu Başkanı Ümit İren, Fatih Mahalle Muhtarı Ali Anıl, Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları, Çay ve Fatih Mahallesi sakinleri katıldı.

Yorumlar (0)
12°
açık
Namaz Vakti 23 Eylül 2019
İmsak 04:51
Güneş 06:16
Öğle 12:32
İkindi 15:56
Akşam 18:38
Yatsı 19:58