banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Erdoğan Tok: Eserlerimizle konuşuyoruz

banner1357

Yabancılar Pazarı esnafı ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Biz eserlerimizle, yaptıklarımızla konuşuyoruz. Devlet desteğini alabilmemiz için Cumhur İttifakı’nın iktidara gelmesi lazım" dedi. 

İLKADIM 14.03.2019, 17:48 14.03.2019, 17:52
Erdoğan Tok: Eserlerimizle konuşuyoruz
banner1353
banner1375

Cumhut ittifakı Adayları Mustafa Demir ve Erdoğan Tok için Yabancılar Pazarı esnafı tarafından düzenlenen toplantı büyük ilgi gördü. Yabancılar Pazarı'ndaki esnafların sıkıntılarının geride kalacağı ve ilerleyen süreçte daha güçlü olacaklarını söyleyen Samsun Yabancılar Pazarı Dernek Başkanı Ali Akyüz, Yabancılar Pazarı Oyuncakçı ve Kırtasiyeciler Odası Başkanı Olcay İnanç ve Yabancılar Pazarı Derneği kurucu Başkanı Ali Çoban, “Samsun’un ekonomisini burada belirliyoruz. İnşallah bundan sonra tüm sıkıntılarımızı çözecek ve daha güçlü olacağız” sözlerine yer verdiler. 
Cumhur İttifakı’nın siyasi birliktelikten ziyade bir gönül birlikteliği olduğunu söyleyen MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, “Gittiğimiz her yerde coşkuyla karşılaşıyoruz ve çok mutlu oluyoruz. Allah’ın izniyle daha güçlü olacağız” diye konuştu. 

PROJELERİMİZLE KONUŞUYORUZ
İlkadım Belediyesi olarak Yabancılar Pazarının her zaman dost ve kardeş olarak yanında olduğu belirten ve Cumhur İttifakı’na daha güçlü destek istediğini söyleyen Başkan Erdoğan Tok, “Biz her zaman sizlerle birlikte olduk. 2014 yılında sizlerin destekleriyle kazandım ve 5 yılda inanılmaz projelereler, yatırımlar yaptık. Şimdiyse Cumhur İttifakı’nın İlkadım adayıyım. Biz eserlerimizle, yaptıklarımızla konuşuyoruz. Devlet desteğini alabilmemiz için Cumhur İttifakı’nın iktidara gelmesi lazım. Cumhur İttifakı seçime yönelik değil, gönülle yönelik olan bir İttifak’tır. Sizlerle birlikte, güçlü bir teşkilat ve hükümet desteğiyle şahlanışa kalkacağız” şeklinde konuştu. 

UCUZ SİYASETTE FIRSAT VERMEYİN
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Değerli esnaf dostlarım, geleceğimiz inşallah aydınlık olacak. Bize yine o coşku ve sevgi dolu yüreğinizi açtınız. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle yürüyün. Gerisini hiç merak etmeyin. Hedefimizi şaşmadan yolumuzda devam edeceğiz. Biz AK Parti olarak ‘ben’ değil ‘biz’ diyoruz. Cumhur İttifakı’yla birlikte güçlü ve başarılı olacağız” dedi. 

YABANCILAR PAZARI İHYA OLACAK
Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, “Yabancılar Pazarı Samsun’un bir markası haline geldi. Şimdi onu altın yaldızlı bir marka haline getirmek için çalışacağız. Evet, zor günler geçirdiniz ama hep birlikte katkı sağlayarak bu günlere geldik. Yabancılar Pazarı, bizim 400 dönümlük yeni Samsun Fuarının merkezinde. Fuarımıza herkes ve hatta yurt dışından insanlar bile gelecek. Gelen kişiler hem fuarı gezecek hem de buraya gelerek. Yabancılar Pazarının dış ve iç estetiğini en güzel şekilde gözden geçireceğiz. Buranın çatısını ele alacağız. Yabancılar Pazarı, Çiftlik, Mecidiye, Subaşı gibi birçok yerimizi canlandıracağız ve yeniden ihya olacak” ifadelerini kullandı. 

Toplantıya ayrıca, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, meclis üyeleri, muhtarlar ve pazar esnafı katıldı. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 14 Aralık 2019
İmsak 06:13
Güneş 07:46
Öğle 12:34
İkindi 14:52
Akşam 17:13
Yatsı 18:40