banner1313

banner1300

banner1334

Erdoğan Tok: Bu ruh başarıya dönüşecek

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "Vatandaşımızın gösterdiği ilgi ve verdiği destek Cumhur İttifakı ruhu ile başarıya dönüşecek” dedi.

İLKADIM 18.02.2019, 14:48
Erdoğan Tok: Bu ruh başarıya dönüşecek

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Hançerli Mahallesi'ndeki AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önünde gerçekleştirilen buluşmaya katıldı.  Mahalle sakinleri tarafından büyük ilgi gören Başkan Tok, "Vatandaşımızın gösterdiği ilgi ve verdiği destek Cumhur İttifakı ruhu ile başarıya dönüşecek” dedi.

HANÇERLİ DESTEĞİNİ GÖSTERDİ
Hançerli Mahallesi sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği buluşmada selamlama konuşmasını yapan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, "Hizmet için çıktığımız bu yolda, gittiğimiz her mahallede yoğun bir ilgi ile karşılaşıyoruz. Bu güzel buluşmada Hançerli Mahallemizin sakinleri de desteklerini göstermiş oldu. Her yerde ve her fırsatta desteklerini esirgemeyen İlkadımlı kardeşlerimize teşekkür ederiz" diye konuştu.

KARDEŞLİĞİN İTTİFAKI OLDU
Cumhur İttifakı’nın İlkadım ve Samsun’da büyük bir güç haline gelerek kardeşliği pekiştirdiğini belirten MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, "Cumhur İttifakı ile güçlü bir birliktelik ortamını tahsis ettik. Bu birlik ve kardeşlik ruhu seçim sürecinden sonra da güçlenerek büyümeye devam edecek” dedi.

BİRLİKTELİK RUHU YAŞANIYOR
Vatandaşlar tarafından gösterilen ilgi ve desteğe teşekkür eden Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Cumhur İttifakı’nın güçlendirici ruhunu İlkadım’ın her bir köşesinde vatandaşlarımızın yoğun ilgi ve desteği ile yaşıyoruz. Cumhur İttifakı; günlük oy hesapları değil, ülkenin geleceğine yönelik ortak ideallerdir. AK Parti ile MHP öncelikle 15 Temmuz gecesindeki demokratik direniş anlayışını ifade eden Yenikapı ruhu ile bir araya gelmiştir. Türkiye’ye kasteden FETÖ, PKK, DEAŞ gibi terör örgütlerine karşı topyekûn mücadele anlayışı bu siyasi işbirliğinin temelidir. Cumhur İttifakı, coğrafyamızda sınırları yeniden tanzim etmek isteyen ve Türkiye’yi hedefe koyan küresel güçlere karşı milli ve yerli anlayışı kuşanmaktır. Cumhur ittifakı erdem ve hikmet temelinde bir siyasi tasavvurla şekillenmiş, şahısları değil hedefleri öncelemiş durumda. Menfaat zemininde yapılan ittifaklar ise geçici, kırılgan, siyasi çürümeyi besleyen ittifaklardır. Cumhur İttifakı'nda menfaatler değil, Türkiye’nin geleceği var. Bu nedenle Cumhur İttifakı'na sıkı sıkıya bağlıyız" ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!