banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Başkan Tok'tan 3 müjde birden

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, öğrenci velilerine 3 müjde birden verdi.

İLKADIM 16.03.2019, 12:28 16.03.2019, 12:30
Başkan Tok'tan 3 müjde birden
banner1343

İlkadım Belediyesi Eğitim ve Etüt Merkezi (İLKEM) tarafından Geleneksel 3.Büyük Veli Buluşma programı Derebahçe Sosyal Tesislerinde yapıldı.

Programa İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Adayları, İLKEM Eğitim Koordinatörü İdris Yüce de katıldı.

Programda konuşan Başkan Tok, "İLKEM Eğitim Kurumumuzun 3 farklı Şubemizde eğitim gören 830 öğrencimiz ve değerli aileleri ile bir araya gelmekten mutluluk duydum.” dedi.


Öğrenci velilerine 3 müjde birden veren AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, “Öğrencilerimize ve velilerimize buradan müjde vermek istiyorum. Öğrencilerimizin boş vakitlerini değerlendirmek ve sınavlara çalışmak için kullandıkları gençlik merkezlerini ve halı sahaların sayısının artırarak, ilçe merkezine uzak mahallelere kadar bu hizmeti ulaştıracağız. Üniversiteyi kazanan öğrencilere her dönem için yardım bursu vereceğiz. İlkem Eğitim ve ETÜT Merkezi Kurs sayısını 6' ya çıkarılıp, daha geniş kitlelere ulaşmak ve bu hizmeti merkezden uzak mahallelere ulaştırılacağız. Teknolojiyi sadece kullanan değil teknoloji üreten bir nesil yetiştirmek için mücadele vereceğiz. Çocuklarımızın bilişim alanında üretici olmasını sağlayacağız. Eğitim bir ülke meselesidir. Eğitim demek ekonomi, bilim, teknoloji, gelişmişlik, kalkınmışlık demek. Dolayısıyla biz eğitim konusunda her daim velilerimizin ve çocuklarımızın yanın da dün oluğu gibi bugünde yarında olacağız. Çocuklarımıza eğitim olanakları sunduğumuz İLKEM Eğitim Merkezlerimizin yanı sıra 4 yılda 64 çocuk parkı 12 halı saha yaptık. Bu hizmetlerimizin tamamından binlerce yavrumuz faydalanarak mutlu oluyor. Çocuklarımızın bu mutlulukları da bizim en büyük ödülümüz oluyor. Biliyoruz ki bugünün mutlu çocukları ve gençleri yarının başarılı bireyleri olacak” diye konuştu.

Yorumlar (0)
17°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 19 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09