banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Başkan Tok, çalmadık kapı bırakmıyor

banner1357

Cumhur İttifakı Adayı ve İlkadım Belediye Başkanı Adayı Erdoğan Tok, gerçekleştirdiği ziyaretleriyle hem esnaflar hem de vatandaşla kucaklaşıyor

İLKADIM 26.02.2019, 20:34 26.02.2019, 20:40
banner1353
banner1375

Fatih Sultan Mehmet Caddesi'nde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Erdoğan Tok, esnaf ve vatandaşın taleplerini dinledi.

'MUHABBETİ SEVGİYİ GÖZLERİNDE GÖRÜYORUZ'
Tevazu ve samimiyetle yola çıktıklarını ifade eden Başkan Tok, "Tevazu, samimiyet ve gayretle çıktığımız bu kutlu yürüyüşte, Fatih Sultan Mehmet Caddesi'nde esnaf kardeşlerimle ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet ettik. Muhabbetlerini sevgilerini gözlerinde görüyoruz. Gönlünü bizlerden esirgemeyen esnaf kardeşlerime ve vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum" dedi.

MEGA PROJELER HAYATA GEÇTİ
5 yıl gibi kısa bir süreye sığdırılan mega projeleri anlatan Başkan Tok; “Esnaf kardeşlerimizle bir arada olmak taleplerini dinlemek ve birlikte çözüm aramak her zaman önem verdiğimiz bir konu olmuştur. Bende Samsunumuzda esnaflık yapmış biri olarak esnafın derdini, beklentilerini ve taleplerini iyi biliyorum. 5 yıllık süreç içerisinde her geçen gün büyüyen ilçemizin esnafları ile hep bir arada olmaya çalıştık ve her zaman birlik içerisinde olduk. Biz esnafın ekonomiye ne kadar büyük katkı sağladığını bilerek hem onların hem de ülkemizin kazanabileceği yatırımları hayata geçirdik” diye konuştu.

Yorumlar (0)