banner1365

banner1345

Başkan Tok'a destek büyük

banner1357

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Karasamsun Mahallesi halkı büyük destek verdi.

İLKADIM 07.03.2019, 13:15 08.03.2019, 08:11
banner1353

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Karasamsun Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Açık hava mitingine dönen buluşmada Başkan Tok, mikro milliyetçilik siyasetine tepki gösterdi.


Her programda vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşan Başkan Tok, Karasamsun Mahallesi sakinlerine 5 yıl boyunca hayata geçirilen projeleri anlattı. Başkan Tok burada yaptığı konuşmada "Ben göreve geldiğim ilk andan itibaren herkesin belediye başkanı olduğumu ve asla partizanca, ideolojik veya mikro milliyetçilik ile davranmayacağımızı dile getirmiştim. Böyle de davrandım. Mikro milliyetçilik üzerinden siyaset yapmak yanlış bir yoldur. Ben Trabzon Çaykara nüfusuna kayıtlıyım, Ordu'da büyüdüm ve yıllardır da Samsunumuzda yaşıyorum. Ailem burada, cenazemiz burada. Düğünümüz burada oluyor. Burada yaşıyor ve Samsun'a hizmet ediyorum. Sizlerin taleplerini yerine getirirken hiç bir zaman o Trabzonlu diğeri Rizeli diğeri Mübadil, Laz, Çerkez demedik. Biz insanı seviyoruz ve insana yatırım yapıyoruz. Mikro milliyetçilik siyaseti toplumu ayrıştıran tehlikeli bir siyasettir. Bu nedenle mikro milliyetçilik değil makro kardeşlik ile tüm vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz." dedi. 
 

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 5 yılda 255 milyon liralık yatırımın hayata geçirildiğini altını çizerek, "5 yıl gibi bir sürede girmediğimiz mahalle sıkmadığımız el kalmadı. Gönül belediyeciliği anlayışıyla hem hizmet noktasında mahallelerimizin ihtiyaçlarını giderdik, hem de yapmış olduğumuz hizmetler sayesinde vatandaşlarımızın gönlünde yer edindik. Biz şunu biliyoruz, vatandaşlarımızın gönlüne hitap edebilmek için öncelikle hizmet noktasında eksik olmamanız gerekiyor. Bunun için belediyenin rutin işlerinde eksiksiz vatandaşlarımıza hizmet ettik.  Vatandaşlarımızın gönlünde de yer edinebilmek adına iyi ve zor günlerinde har daim yanların olduk. Doğumlarında, cenazelerinde, düğünlerinde her daim vatandaşımızın yanında olmaya itina ettik. Karasamsun Mahallemiz de 5 yıl gibi bir sürede 8km sıcak asfalt, 10.500 m2 parke, 500 m2 fırçalı beton, 10 bin m yol açma, 5 bin m2 sathi kaplama çalışmalarıyla mahalle sakinlerimizin hizmetinde olduk. Bununla birlikte 3200 m2 alan üzerine içinde basketbol sahası, fitnes aletleri, çocukların oyun oynayacağı oyun grubu ve kamelyaların bulunduğu Yunus Emre Parkını mahallemize kazandırdık. Ayrıca Kalkancı, Karasamsun ve Baruthane mahallemizin merkezi konumuna yapılan Cami Külliye projemiz Türkiye’ye örnek olacak cinsten. Bölge mahallelerin çehresini değiştirecek olan ve Selçuklu mimarisine uygun tamamen kesme taş ve ahşaptan yapımına devam ettiğimiz cami külliyemiz geceli gündüzlü hızla yükseliyor. 250 araçlık otoparkı, iki toplantı salonu, eşsiz camisi ve külliye alanı ile birlikte Karadeniz’de eşi benzeri olmayan bir projeye daha imza attık. Bu eşsiz dev projemizin hemen yanında ise tamamen ahşaptan İlkadım Kültür ve Medeniyet yolumuzu inşa ettik ve halkımızın hizmetine sunduk. Bunlarla hiçbir zaman yetinmiyoruz daha neler yapabiliriz adına vatandaşlarımızla sürekli istişare halindeyiz.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 18 Ekim 2019
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 12:25
İkindi 15:25
Akşam 17:57
Yatsı 19:16