banner1365

banner1345

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

İlkadım kararını vermiş

GENEL 28.02.2019, 14:01

 

Samsun’da seçimin nabzını ilçelerde sokak sokak tutmaya devam eden ekiplerimizin durağı İlkadım oldu. İlkadım’da vatandaşların büyük bölümü Erdoğan Tok’u yeniden destekleyeceklerini belirtirken, büyükşehirde de Mustafa Demir’in seçimi kazanacağını söyledi
 

Samsun Medya Grubu’na bağlı Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi ekipleri ilçelerde seçimin nabzını tutmaya devam ediyor. Ekibimiz bu kez İlkadım’da seçmenlere mikrofon uzatırken, seçimle alakalı düşüncelerini sordu. Vatandaşların büyük bölümü yaklaşan seçimler öncesinde İlkadım’da mevcut başkan Erdoğan Tok’un yeniden seçimi kazanacağını ve kendisini destekleyeceklerini belirtirken, büyükşehirde ise Cumhur İttifakı Adayı Mustafa Demir’e oy vereceklerini söyledi. Bazı vatandaşlar da seçim öncesi henüz karar vermediklerini oy vermeye gidecekleri güne kadar adayların durumlarına göre oyunu kullanacaklarını belirtti. 

İşte İlkadımlılardan aldığımı görüşler şu şekilde:
TOK VE DEMİR 
Mustafa AKSU: Seçim süreci gayet iyi gidiyor. Şimdilik bir sıkıntı görünmüyor. Tabi ki ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Fakat her şey seçimlerden sonra yoluna girecek.  Daha önce hizmet yapmış kişilerin çoğundan memnunum. İlçemde Erdoğan Tok'u, büyükşehir'de ise Mustafa Demir'i destekleyeceğim. Başarılı olacaklarını düşündüğümüz için oylarımız AK Parti'nin. 

GÜÇLÜ RAKİPLER VAR 
Ali ŞAHİNKAYA: Güçlü rakipler var. O yüzden kimse nasıl sonuçlanacağını tahmin edemiyor. Belediye Başkanımız Erdoğan Tok, daha şanslı görünüyor. Çünkü yıllardır hizmette bulundu. Fakat diğer aday da sevilen birisi. O yüzden sonucu bilemiyorum. Ben İlyasköy Mahallesi muhtar adayı olarak tüm adaylara başarılar diliyorum. Allah hayırlısını nasip etsin. 

HER ZAMAN İYİ BİR BAŞKANDI 
Aziz İŞ: Adayların hepsini tanıdığım söylenemez ama Erdoğan Tok'u tanıyorum. Bildiğim kadarıyla her zaman için iyi bir başkandı. Bu seçimlerde yine Tok'u desteklemeyi düşünüyoruz. Aynı şekilde büyükşehirde de AK Parti adayı Mustafa Demir'i destekleyeceğim. 

İYİ OLAN KAZANSIN 
Kenan YETEN: Seçimlerden beklentimiz mutlaka var. Mesela ülkemizdeki yabancı kişileri göndermemiz gerekiyor. Kötülükle değil, iyilikle bunun bir yolunu bulmaları gerekiyor. Onun haricinde şehrimizin işsizlik sorununun çözülmesi gerekiyor. İnşallah seçimler hayırlısıyla sonuçlanır ve iyi olan kazanır. 

AK PARTİ'DEN BAŞKA YOK 
Ahmet BAYRAM: Adayların hepsini tanıyorum. Ne varsa yine AK Parti'de var. AK Partiden başka bir parti yok. O yüzden ben hem ilçemde hem de büyükşehirde AK Parti'nin adaylarını destekleyeceğim. 

HER HİZMET ORTADA 
İlknur ÖZKAN: Ben oyumu AK Parti'ye vereceğim. Sonuna kadar Recep Tayyip Erdoğan'ın peşindeyiz. AK Parti'ye neden oy veriyorsunuz diyenler bence artık demeli. Çünkü her hizmet ortada. Biz de desteklediğimiz halde kızabiliyoruz ama bunlar olacak. Herkes oyunu AK Parti'den yana kullanmalı diye düşünüyorum. 

KARARIMI VERMEDİM
Kadir ASLAN: Yapılan ya da yapılmayan her şey ortada. Ben henüz kararımı veremedim. Benim gibi kararsız olan birçok insanın olduğunu düşünüyorum. O yüzden seçimlerin hayırlı olmasını dileyelim.

OYUM AK PARTİ’YE
Osman HORHASAN: Ben kararımı çoktan verdim. 69 yaşında bir insan olarak bu zaman kadar hastaneler dahil her şeyi gördüm. Belediye Başkanı Erdoğan Tok, gayet başarılı. O yüzden ben oyumu AK Parti'den yana kullanacağım. Büyükşehirde ise Mustafa Demir'i destekleyeceğim. 

VATANDAŞINA SAHİP ÇIKMIŞ
Arif GÖZE: AK Parti adayları hizmet konusunda gerçekten başarılı. Bu zamana kadar vatandaşına sahip çıkmış ve üstün davranmış bir partidir. O yüzden ben devam diyerek, AK Parti adaylarını destekleyeceğim. İnşallah seçimlerde hayırlısı olur. 

İLKADIM'DA YİNE KAZANIR 
Mehmet GÖKÇE: Mevcut başkanı ve diğer adayları tanıyorum. Benim düşünceme göre Erdoğan Tok, hizmetlerinde başarılıydı. O yüzden İlkadım'da yeniden kazanır. Fakat ben kararımı henüz vermiş sayılmam. Seçim gününe kadar adayların çalışmalarına bakacağım. 

Hande ONAT - Ekrem ASLAN 
 

Yorumlar (0)