İlkadım İlçe Emniyet Müdürü’nden koltuk devri

İlkadım İlçe Emniyet Müdürü nden koltuk devri
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlkadım İlçe Emniyet Müdürü’nden koltuk devri Samsun İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olan geleneksel koldtuk devrinde koltuğunu 5. sınıf öğrencisi Servet Yahya Beytekin’e devretti.

Samsun’da 5. sınıf öğrencisi Servet Yahya Beytekin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen törenle İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir’in makamına geçti. Servet Yahya Beytekin, temsilen polis aracıyla alınarak İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Beytekin burada, kapıdaki nöbetçi polis memuru tarafından tekmil verilerek karşılandı. Beytekin ardından da İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir’in makam odasına geçerek, makam koltuğuna oturdu.

AW303111 02 Ana Manşet

Anons yaparak, görevlerinde başarılar diledi
İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, temsilen koltuğunu teslim ettiği öğrenci ile bir süre sohbet etti. Oldukça renkli geçen sohbette Aydemir, polis teşkilatının görevleri hakkında Beytekin’i bilgilendirdi. Polisliği çok sevdiğini belirten Servet Yahya Beytekin ise daha sonra telsizle birimlere anons yaparak, görevlerinde başarılar diledi.

AW303111 01 1 Ana Manşet
Aydemir, gün sonunda ise temsilen makamını devrettiği Beytekin’e çeşitli hediyeler takdim etti. Polislerle hatıra fotoğrafları çektiren Beytekin, polis otosuyla evine bırakıldı.

AW303111 03 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir