İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş, Muhtar Aydın Kaya'nın Zeytinlik Mahallesi'ne 3 yıldır hizmet yapılmadığı yönündeki iddialarının doğru olmadığını söyledi

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Zeytinlik Mahallesi Muhtarı Aydın Kaya'nın kendisini hizmet yapmadığı gerekçesi ile CİMER'e şikayet etmesi üzerine yaptığı açıklamada, "Gereken cevabı CİMER'e veririz" dedi.

Samsun'da trafik kazası! 4 yaralı Samsun'da trafik kazası! 4 yaralı

'GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA YOL YAPTIK'

Demirtaş, Zeytinlik Mahallesi'ne 3 yıldır hizmet yapılmadığı yönündeki iddiasına ilişkin Samsun Medya Grubu'na açıklama yaptı. Demirtaş, Zeytinlik Mahallesi'nin Kentsel Dönüşüm Alanı içinde olduğunu bu nedenle bölgeye büyük ölçekli hizmet yapılamadığını belirterek, "Zeytinlik Mahallesi'ne imkanlarımız doğrultusunda hizmet yapıyoruz. Plan ve program doğrultusunda her mahallemize hizmet götürmek için mücadele ediyoruz. Belediye ekiplerimiz geçtiğimiz haflarda Zeytinlik Mahallesi'ndeydi. Burada asfalt ve yol yapım çalışmaları gerçekleştirildi. Mahallede kötü durumda olan yerler yapılacak. Bunu da imkanlarımız doğrultusunda yapıyoruz. Orası kentsel dönüşüm kapsamında olduğu için gereksiz masraf yapmamak adına büyük çaplı hizmet yapamıyoruz. Muhtarın CİMER'e yaptığı şikayetede gereken cevabı da veririz" diye konuştu.

Haydar ÖZTÜRK

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.