doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

İlk Fotoğraf Karesi Geldi! Akşener ve Usta Yan Yana

İlk-Fotoğraf-Karesi-Geldi!-Akşener-ve-Usta-Yan-Yana
Daha Fazla Göster

İlk Fotoğraf Karesi Geldi! Akşener ve Usta Yan Yana İYİ Parti Grup Başkanvekilliğine Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın geçmesinin ardından İYİ Parti Lideri ve Usta bugün yan yana geldi

Bingöl’de şehit yakınına küfür ettikten sonra grup başkanvekilliği görevinden istifa eden Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın yerine İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın seçilmesinin ardından Akşener ve Usta grup toplantısı öncesi bir araya geldi.

AKŞENER’İ KARŞILADI
Bugün İYİ Parti Grup Toplantısı öncesi İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta Genel Başkan Meral Akşener’i TBMM’de karşıladı. İkili bir süre sohbet ettikten sonra salona geçti.

“ASİL MİLLETE HİZMETE DEVAM”
Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Usta, “Grup Başkanvekilliği görevini tarafıma tevdi eden Genel Başkanımız Meral Akşener ve milletvekili arkadaşlarıma şükranlarımı sunarım. Bizim için hayır dua eden, tebrik için arayan, mesaj gönderen tüm dostlarımıza ayrıca teşekkür ederim. Asil milletimize hizmete devam edeceğiz” dedi.

NE OLMUŞTU?
Bingöl’de şehit yakınına küfreden İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan tepkilerin ardından özür dileyip İYİ Parti Grup Başkanvekilliği görevinden istifa etmişti. İYİ Parti Meclis Grubu, dün yeni grup başkanvekilini seçmek için toplandı. Oylama sonucunda Erhan Usta, İYİ Parti’nin yeni grup başkanvekili oldu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir