Uzman Anahtar Doğa Okulları cemre
 
5s dikey Uzmanlar Petrol HRS Ajans

İlgi Büyük! Gıda Sektörünün Nabzı Bu Fuarda Atıyor

İlgi Büyük! Gıda Sektörünün Nabzı Bu Fuarda Atıyor Gıda sektörünün kalbi Samsun Gıda ve Yöresel Lezzetler Gurme 2021’de atmaya devam ediyor

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Samsun Gıda ve Yöresel Lezzetler Gurme 2021’de birçok farklı tatta lezzet sunuluyor. Özel kampanyaların ve etkinliklerin de olduğu fuar, ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi görüyor.

26 tuyap fuar1 3 scaled Ana Manşet

KAPSAMI GENİŞLETTİK

TÜYAP Karadeniz Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, Türkiye’nin tatlarının bu fuarda sergilendiğini belirterek, “Bu yıl altıncısını gerçekleştirdiğimiz gıda fuarında gurme konseptini ekledik.Türkiye’nin coğrafi işaretli ürünlerini Samsun’un ve bölgemiz halkının beğenisine sunduk. Yaklaşık 40 şehirden 82 firmayı altı gün boyunca fuarımızda ağırlıyoruz. Bunun yanında samsun gıda fuarının kapsamını genişleterek, niteliğini artırarak bambaşka bir beğeni sunmaya çalıştık. Başta Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Samsun TSO, Samsun Ticaret Borsası, SESOB, Orman ve Tarım İl Müdürlüğü ve diğer destekçilerimize bu fuarın gerçekleşmesinde destek verdikleri için teşekkür ederim” dedi.

Selma PEKSEN scaled Ana Manşet

BÜYÜK KATKISI OLDU

Selma PEKŞEN: Mısırdan sepet, oyuncak ve takı üretimi yapıyorum. Geri dönüştürüyoruz. Mısırın geri dönüşüm hikayesi diyebiliriz. Doğan bir ürün. Fuarın bize büyük bir katkısı oldu.

Erhan IPEK scaled Ana Manşet

TAMAMEN ORGANİK

Erhan İPEK: Trabzon, Erzurum, Erzincan ve Artvin’den doğal ürünlerimiz peynirlerimiz zeytinlerimiz var. El yapımıdır. Organiktir. Hemen hemen bütün fuarlara katılmaya çalışıyoruz.

Ozder ZIHNI Ana Manşet

FUARLAR ÇOK ÖNEMLİ

Özder ZİHNİ: Fuarlara sürekli katılıyoruz. Muhlama peynirimizi tanıtıyor satışını yapıyoruz. Fuarlar tanıtım amaçlı güzel oluyor. Samsun’dakİ, fuaları da önemsiyoruz.

Dilber BAHADIR, Umut Can EREN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

26 tuyap fuar1 1 scaled Ana Manşet 26 tuyap fuar1 2 scaled Ana Manşet 26 tuyap fuar1 4 scaled Ana Manşet 26 tuyap fuar1 5 scaled Ana Manşet 26 tuyap fuar1 6 scaled Ana Manşet 26 tuyap fuar1 7 scaled Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.