doğa area duru
 
5s dikey arslan bilgi

İletişim Başkanlığı’ndan Yerel Medya Buluşması

İletişim Başkanlığı'ndan Yerel Medya Buluşması
Daha Fazla Göster

İletişim Başkanlığı’ndan Yerel Medya Buluşması İletişim Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Yerel Medya Buluşmaları’nın son durağı Samsun oldu

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile Medya Derneği’nin birlikte yürüttüğü proje kapsamında Samsun’da “Çok Kanallı Yayıncılık İçerik Yönetim Sistemi” anlatıldı

Yerel medyanın ulusal düzeyde başarı göstermesini sağlayacak etkenler, karşılaşılan sorunlar, çok kanallı yayıncılık, medya teknolojileri alanında ortaya çıkan yeni gelişmelerin ele alındığı yerel medya buluşması düzenlendi.

İletişim Başkanlığı Dijital Gösterim Merkezi’nde gerçekleşen buluşmada, Daily Sabah Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı Osman Bahattin Dirlik, Daily Sabah Köşe Yazarı Merve Şebnem Oruç ile Daily Sabah Multimedya ve SEO Müdürü Rahmi Osman Kaçmaz sesli, görüntülü ve yazılı basına ilişkin çok kanallı yayıncılık, ve dijital medya konusunda basın mensuplarına sunum gerçekleştirildi.

Dijitalleşmenin ilerlediği son dönemlerde en ufak bir dokunuşla birçok şeyin değişebileceğini belirten katılımcılar, çok kanallı yayıncılığın, geleneksel yayıncılık yöntemlerine kıyasla avantajları anlattı. Sunumların ardından soru ve öneriler alındı.

Toplantıya Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Samsun Bölge Müdürü , Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve basın mensupları katıldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir