doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

İbrahim Sandıkçı: “Öğretmenler Baş Tacı”

ogretmenler-bas-taci
Daha Fazla Göster

İbrahim Sandıkçı: “Öğretmenler Baş Tacı” Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla öğretmenlere karanfil hediye etti

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede eğitim faaliyeti sürdüren Hanım Konakları’nı ziyaret etti ve öğretmenlerin baş tacı olduğunu dile getirdi.

WhatsApp Image 2021 11 23 at 18.01.58 2 Foto Galeri

“ÖĞRENMENİN YAŞI YOK”

Hanım Konakları’nın ilçedeki kadın ve çocukların eğitimine önemli katkı sağladığını ifade eden Başkan Sandıkçı, “Bu kurslar devam ettikçe bizler de sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Çünkü siz varsanız biz de varız” diye konuştu. “Okumanın, öğrenmenin yaşı yoktur” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, Hanım Konakları’nda yaklaşık 600 öğrencinin eğitim gördüğünü belirtti.

WhatsApp Image 2021 11 23 at 18.01.58 1 Foto Galeri

“GELECEĞİMİZİN TEMİNATI”

Gençlere ve kadınlara yönelik faaliyetleri önemsediklerini ifade eden Başkan Sandıkçı, Canik Meslek Edindirme Kursları (CAMEK) ile kadınlara ve gençlere yönelik istihdam garantili eğitim verildiğini dile getirdi. Sıbyan Mekteplerinde eğitim gören 4-6 yaş arası minik öğrencileri de ziyaret eden Başkan Sandıkçı, “Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Onları yetiştirmekte özenli davranmamız gerekmektedir. Onlara bizi biz yapan değerlerin öğretilmesi, gelecekte karakterlerinin şekillenmesinde çok önemli rol oynayacaktır” diye konuştu.

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

WhatsApp Image 2021 11 23 at 18.01.58 Foto Galeri WhatsApp Image 2021 11 23 at 18.01.57 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir