HÜSEYİN DÜNDAR, ÇARŞAMBA BELEDİYE BAŞKANLIĞINA BAĞIMSIZ ADAY OLDU

AK Parti Çarşamba Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Dündar, bağımsız belediye başkan adayı olmaya karar verdiğini açıklayarak, "Kadirşinas Çarşamba halkı en iyi hakemdir" dedi.

Merve İlhan ile Haberin Penceresi 4 Mart Pazartesi Merve İlhan ile Haberin Penceresi 4 Mart Pazartesi

"ORTAK PAYDAŞIMIZ ÇARŞAMBA"

Dündar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Çarşamba için çalışmak, eser ve hizmet belediyeciliğine kaldığı yerden devam etmek için yola çıktığını belirterek şu ifadelere yer verdi: "Hemşehrilerimin şahsıma gösterdiği güven ve itimat büyük bir onur, paha biçilmez bir değerdir. Çarşamba’mız için çalışmak, eser ve hizmet belediyeciliğine kaldığımız yerden devam etmek için yola çıkıyoruz. ‘Ortak paydamız Çarşamba’mız’ anlayışıyla hemşehrilerimin tamamını kucaklıyor, hangi siyasi görüşten olursa olsun bir ve beraber görüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Çarşamba’mız için bağımsız belediye başkan adayı olmaya karar vermiş bulunuyorum. Kadirşinas Çarşamba halkı en iyi hakemdir."

3 DÖNEM GÖREV YAPTI

Dündar, 28 Mart 2004, 29 Mart 2009 ve 30 Mart 2014 tarihlerinde yapılan yerel seçimlerde belediye başkanlığına seçilerek 3 dönem Çarşamba Belediye Başkanı olarak görev yaptı.

NEJLA KAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.