AHMET OKTAY KOÇAK YAŞAMINI YİTİRDİ

Düne gece evinde rahatsızlanan, kaldırıldığı Havza Devlet Hastanesi'nde kalp krizi geçirdiği belirlenen Sivrikese Ortaokulu Müdürü Ahmet Oktay Koçak (58), müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

HAVZA'DA TOPRAĞA VERİLDİ

Koçak'ın cenazesi, Kevser Camisi'nde kılından cenaze namazının ardından İlçe Mezarlığında toprağa verildi.

CENAZEYE KATILDILAR

Cenazeye, Koçak ailesi ile CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Hakan Erhan, Şube Müdürü Turan Demir, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Başaran, Havza Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ömer Büyük, İYİ Parti İlçe Başkanı Sayim Çalışkan, eski Belediye Başkanı Murat İkiz, okul idarecileri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

ÜZÜNTÜLERİNİ DİLE GETİRDİLER

Ahmet Oktay Koçak'ın kardeşi Okay Koçak, ağabeyinin ani kaybından dolayı çok üzgün olduklarını belirterek, cenazeye katılanlara ve taziyelerini iletenlere teşekkür etti.

"HER ZAMAN ÖRNEK OLDU"

Milli Eğitim Müdür Vekili Hakan Erhan ise Milli Eğitim camiası olarak değerli bir mensuplarını kaybettiklerini vurgulayarak, "Çalışkanlığı ile her zaman bizlere örnek olan, öğrencilerini çocukları gibi gören ve onların eğitimi için hiçbir fedakarlıktan geri durmayan değerli bir meslek büyüğümüzü kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşmaktayız. Merhum öğretmenimiz ve idarecimiz Ahmet Oktay Koçak'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine baş sağlığı dilerim." dedi.

AA-20230108-29940026-29940020-HAVZADA_VEFAT_EDEN_OKUL_MUDURU_TOPRAGA_VERILDI

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.