banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Milletvekili Orhan Kırcalı Havza’da

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

HAVZA 20.04.2019, 09:23
Milletvekili Orhan Kırcalı Havza’da

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ilk olarak Ak Parti Havza İlçe teşkilatını ziyaret ederek burada Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ve parti yönetimi ile bir araya geldi.


Kırcalı ziyarette 31 Yerel seçimlerinde göstermiş oldukları gayret ve çalışmalardan ötürü Kayan ve ekine teşekkür etti.

Kırcalı daha sonra Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ve parti yönetimi ile Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ederek hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.


Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı belediyeciliğin zor bir iş olduğunu belirterek; “Belediye başkanlığı ateşten gömlek giymektir. Belediye Başkanı bir yerleşim yerindeki herkesin sorumluluğunu üzerinde taşıyan kişidir. Sayın Başkanımız siyasi tecrübesi ile bu yükün altından başarı ile kalkacaktır. Bundan sonra hep birlikte halkımıza hizmet için çalışacağız. 5 yıl kısa bir süre ve bu 5 yıla çok hizmeti sığdırmak için elimizden geleni yapacağız. Başkanıma yeni görevinde başarılar dilerim.” Dedi.


Havza Belediye Başkanı Özdemir ise Kırcalı ve beraberindekilere ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek; “Güzel ve verimli bir seçim süreci geçirdik.98 mahallemizi ziyaret ettik ve ulaşmadığımız hiç kimse kalmadı. Halkımızın teveccühü ile göreve başladık. Bu teveccüh ve güvene layık olmak için çalışacağız. 40 bin Havzalının hizmeti için bu makamdayız. İnşallah bunu da hep birlikte yapacağız.” dedi.


Kırcalı, Özdemir ve Kayan daha sonra esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlara 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde cumhur ittifakına vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)
19°
açık
Namaz Vakti 22 Eylül 2019
İmsak 04:50
Güneş 06:15
Öğle 12:32
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:59