Hilas Otel

Çelik İnşaat

Mehtap Demiralp: Havza marka olacak

CHP Havza Belediye Başkan Adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş, şikayet etmeden hummalı bir çalışma yaptıklarını belirterek, "Havza, bölgenin markası olacaktır. Kadınlar , gençler ve köylü vatandaşlarımız için tüm projelerimiz hazır" dedi

Mehtap Demiralp: Havza marka olacak

CHP Havza İlçe Başkanlığı İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

TEPKİLER OLUMLU 


CHP İlçe Başkanı Ertaş Çoban, ilçe binasında gerçekleştirilen toplantıda, yüksek oy oranıyla Havza Belediyesi'ni kazanmak istediklerini söyledi. En başından beri azimle ve insanlara temas ederek destek istediklerini dile getiren Çoban, "Aldığımız tepkiler oldukça olumlu. Siz üyelerimiz saha çalışmalarında bizleri yalnız bırakmadığınız takdirde Havza'da bir ilki gerçekleştirip Mehtap Hanımı Belediye Başkanı yapacağız" dedi.

TÜM PROJELER HAZIR


CHP Havza Belediye Başkan adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş da yorulmadan, şikayet etmeden hummalı bir çalışma yaptıklarını anlatarak, "Havza, bölgenin markası olacaktır. Kadınlar , gençler ve köylü vatandaşlarımız için tüm projelerimiz hazır. Havza için kollarımızı sıvadık, çizmeleri giydik. Gençlerimizi işsizlikten kurtaracağız, markası olan örnek bir Havza'yı hep birlikte inşa edeceğiz. Kadınlarımıza sosyal çevre ekonomik alanlar yaratacak üreteceğiz" diye konuştu.

Toplantıya CHP Vezirköprü İlçe Başkanı İbrahim Gürbüz ve Vezirköprü Belediye Başkan adayı Onur Bayburtlu ile partililer katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER