banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Göç sorunu yatırımla bitecek

Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, “Biliyoruz, kırsalımızda göç sorunu var ve mahallelerimiz her geçen gün boşalıyor. İnşallah yakında Havza Organize Sanayi Bölgesi'nde yapılacak yatırımlarla bu sorun ortadan kalkacak” dedi

HAVZA 07.03.2019, 17:07
Göç sorunu yatırımla bitecek

Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahalleleri ziyaret etti. Şeyhali, Cevizlik, Başpelit ve Bekdiğin Mahallelerini ziyaret eden Özdemir ve beraberindekilervatandaşlar ile sohbet ederek destek istediler.

GEREKEN CEVAP VERİLECEK
Seçim çalışmalarına katılan MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, amaçlarının ülkenin bekası için birlikteliğin sürdürülmesi olduğunu belirtti. AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ise, MHP ile birlikte ülkenin menfaatleri doğrultusunda yapılan ittifakın önemine değinerek, “Bizlerin birlikteliğinden rahatsız olanlara karşı yüksek bir oy ile gereken cevabı bir kez daha vereceğiz” dedi.

GENÇLER GURBETE ÇIKMAYACAK
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir ise yapılan hizmetlere yenilerini eklemek adına yola çıktıklarını belirterek, “İnşallah 3 - 4 yıl içerisinde tüm mahallelerimizin altyapısı tamamlanacak. Biliyoruz kırsalımızda göç sorunu var ve mahallelerimiz her geçen gün boşalıyor. İnşallah yakında Havza Organize Sanayi Bölgesi'nde yapılacak yatırımlar ile bu sorun ortadan kalkacak. Bizler de Havza OSB’ye yatırımcı bulmak için gerekli her türlü çalışmayı yaparak elimizi taşın altına sokacağız. Gençlerimiz artık gurbete çıkmayacak” dedi.

Yorumlar (0)
17°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 22 Eylül 2019
İmsak 04:50
Güneş 06:15
Öğle 12:32
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:59