banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Erhan Usta: "Demokrasi dersi verilecek"

banner1357

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, "Fitnelerle üzerimize oynuyorlar. Hepsi görecek. Biz bu seçimi alıp sadece Samsun’a değil, Türkiye’ye bir demokrasi dersi vereceğiz” dedi

HAVZA 27.02.2019, 20:30
Erhan Usta: "Demokrasi dersi verilecek"
banner1353
banner1375

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Havza İlçesi'nde esnaf ve vatandaşlarla biraraya geldi. Usta, memleketi olan Havza’da büyük ilgiyle karşılandı.

BALKONDAN SESLENDİ 
Usta, merkez ziyaretlerinin ardından Havza İlçesi'ne bağlı Sivrikese ve Aslançayırı mahallelerini ziyaret etti. Büyük ilgiyle karşılanan Usta, Aslançayırı Mahallesi'nde bulunan Muhtarlar Derneği'nin balkonundan hemşehrilerinle seslendi. Usta konuşmasında, “Her gittiğimiz yerde duyuyoruz. Birileri vatandaşın kafasını karıştırmak için sağda solda Erhan Usta proje adayı, oyları bölüp birilerini başkan yapmak için aday oldu. Bu seçimi alacağımızdan korkan herkes bir fitne atıyor ortaya. Benim memleketimin insanları beni tanır, bilir ama ben yine de cevap vereyim bu fitnelere. Proje adayı olan adam, oyları bölüp birini başkan yapma hedefinde olan adam kafaya mı oynar? Anketler ortada, Erhan Usta hep tepede. Kim kimin oyunu bölüyor düşünmek lazım. Ben ikinci adayım. Üçüncü çıkana sorulsa bu soru, anlarım. Bu seçimi alabileceğimizi, alacağımızı biliyorlar, Allah’a şükürler olsun yüz kızartacak bir suçumuzda yok, bulamıyorlar birşey, böyle fitnelerle üzerimize oynuyorlar. Hepsi görecek. Şimdi bu balkondan Aslançayırlılara sesleniyorum, 1 Nisan sabahı da çıkacağız yine balkona, bu sefer bütün Samsunlulara sesleneceğiz. Biz bu seçimi alıp sadece Samsun’a değil, Türkiye’ye bir demokrasi dersi vereceğiz” dedi.

Yorumlar (0)