banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Başkan Özdemir: “Bayram boyunca tüm birimlerimiz görevde" - Samsun Haberleri

Samsun’un Havza ilçe Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Havza Belediyesi olarak Kurban Bayramında halkımızın rahatı için temizlik işleri müdürlüğümüz ve zabıtamız olmak üzere gerekli tüm birimlerimizin görevinin başında ve göreve hazır” ifadesini kullandı.

HAVZA 12.08.2019, 19:00 12.08.2019, 20:23 abrp
Başkan Özdemir: “Bayram boyunca tüm birimlerimiz görevde" - Samsun Haberleri

Havza Belediyesi tarafından Kurban Bayramı münasebetiyle bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Havza Belediye tarafından belediye binası önünde kurulan bayramlaşma çadırında gerçekleştirilen bayramlaşma programında konuşan Havza Belediye Başkanı Özdemir, bayramların birleştirici gücünün olduğunu söyleyerek, “Bayramlar paylaşmanın ve yardımlaşmanın müstesna günü bu nedenle bayram birlik ve beraberliğe vesile oluyor. Havza Belediyesi olarak Kurban Bayramında halkımızın rahatı için temizlik işleri müdürlüğümüz ve zabıtamız olmak üzere gerekli tüm birimlerimizin görevinin başında ve göreve hazır. Sılay-ı Rahim yapan hemşerilerimizin sayesinde ilçemiz yoğun bir bayram yaşamakta” ifadesini kullandı.

Programa ayrıca, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri, şehir dışındaki hemşeri derneklerinin temsilcileri, belediye çalışanları ve vatandaşların katıldığı görüldü. 

Yorumlar (0)