Hilas Otel

Çelik İnşaat

Ahmet Demircan'dan Samsun'da önemli açıklamalar

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, partisinin Havza Seçim Koordinasyon Merkezine (SKM) ziyarette bulundu.

Ahmet Demircan'dan Samsun'da önemli açıklamalar

Eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Havza Seçim Koordinasyon Merkezine gerçekleştirdiği ziyaretin ardından esnaf ziyareti gerçekleştirip vatandaşlarla sohbet etti.

BÖLÜCÜLERE FIRSAT YOK

Demircan, 31 Mart’ta yerel seçimlerinin yerel bir seçim gibi görünsüde geneli ilgilendiren bir seçim olduğunun altını çizerek şunları kaydetti;

"Birileri bu seçim sonuçlarını merakla bekliyor. İstiyorlar ki iktidar zayıflasın, ülkenin istikrarı tökezlesin. Bunu Washington bekliyor, İsrail bekliyor. Ülkemizi bölmek isteyenler bekliyor. Bu millet onlara bu sefer de fırsat vermeyecektir. Buna inancımız tam. Normalde yerel seçimleri yapıyoruz ama sonuçları itibari ile geneli ilgilendiren önemli bir seçim olacak 31 Mart seçimleri." 

DESTEK İSTEDİ
Ahmet Demircan daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştirip, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir için destek istedi.


AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir ise ziyarette  Havza için projelerinin hazır olduğunu dile getirdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER