doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Havza OSB Büyüyor!

havza-osb-buyuyor-1011
Daha Fazla Göster

Havza OSB Büyüyor! Havza Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu toplantısında OSB’nin 4 bin 500 dekara çıkarılması çalışmaları hızlandırılması kararı alındı

Havza Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Samsun Valiliğinde Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın başkanlığında gerçekleştirilen Havza OSB Yönetim Kurulu toplantısında Havza OSB’de geçen hafta 3 firmadan gelen parsel tahsis ile bu hafta 5 firmadan gelen yeni parsel tahsis talepleri, mevcut firmaların inşaatlarının son durumu, Havza OSB’nin 4 bin 500 dekara çıkarılması ve OSB genişleme alanlarıyla ilgili süreç görüşüldü.

AW463404 02 1 Samsun

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Havza OSB’de tahsislerin artması ve alan genişletme çalışmalarının hızlandırıldığını belirtti.

AW463404 01 1 Samsun

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir toplantı sonrası yaptığı açıklamada Havza OSB’nin 4 bin 500 dekara çıkarılması Havza’nın gelişimin daha cazip hale geleceğini belirterek, “Havza OSB ilçemizin geleceği ve bizler bu bilinç ile ilçemizi için çalışıyoruz” dedi.

Toplantıya ayrıca, Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza TSO Başkanı Erkan Acar ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir