Hilas Otel

Çelik İnşaat

Samandağ’da çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Samandağ Belediyesi, ilçe geneline yerleştirilen çöp konteynerlerini yaz döneminde oluşabilecek koku ve kötü görüntü riskine karşı basınçlı su ile yıkayarak dezenfekte ediyor.Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde...

Samandağ’da çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor
banner1311

Samandağ Belediyesi, ilçe geneline yerleştirilen çöp konteynerlerini yaz döneminde oluşabilecek koku ve kötü görüntü riskine karşı basınçlı su ile yıkayarak dezenfekte ediyor.

Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde bulunan yaklaşık 5 bin adet çöp konteynerini temizleyerek, dezenfekte ediyor. Cadde ve sokaklarda çöplerin biriktirildiği konteynerlarin temiz ve sağlıklı kullanımı için belirli periyotlarla yıkanıp dezenfekte edilmeleri gerekiyor. Konteyner yıkama ve dezenfeksiyon araçları ile çöp boşaltıldıktan sonra dezenfekte işlemi yapılıyor. Konteyner, dezenfekte aracı tarafından basınçlı su ile içi ve dışı yıkanıp temizleniyor.

Çöp konteynerlerinde oluşabilecek kötü kokulara karşı Samandağ Belediyesi konteynerlerini daha sık temizleyerek, vatandaşlara daha temiz bir çevre sunuyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308