doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Hasan Togar Duyurdu! Tekkeköy’e 3.’sü Açılıyor

hasan-togar-duyurdu0209
Daha Fazla Göster

Hasan Togar Duyurdu! Tekkeköy’e 3.’sü Açılıyor Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede ihtiyaç duyulan 3’ncü Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nun açılması için, sağlıkçılarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Acil Sağlık Hizmetleri İstayonun’da sağlık çalışanlarıyla bir araya geldiğini belirterek, “Her geçen gün büyüyen, değişen, gelişen ve nüfusu katlanarak artan bölgenin en hızlı yapılaşmasını sağlayan ilçemizde gerek duyulan 3. İstasyonun açılması noktasında istişarelerde bulunduk” dedi.

03 tekkekoy 1 Samsun

TEŞEKKÜR ETTİ

Acil Sağlık Hizmetleri İstayonu’nu (A.S.H) ziyaret ederek, sağlık çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Togar, “İnsan sağlığı için saniyelerin önemini çok iyi bilen ve zamanla yarışan 1 ve 2 nolu A.S.H İstasyonunu çalışanlarını ziyaret ederek burda görev yapan sağlıkçı ve personel kardeşlerimizle hasbihal ettik. Her geçen gün büyüyen, değişen, gelişen ve nüfusu katlanarak artan bölgenin en hızlı yapılaşmasını sağlayan ilçemizde gerek duyulan 3. İstasyonun açılması noktasında istişarelerde bulunduk. Misafirperverlikleri ve hoş sohbetlerinden dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir