Hasan İpek'ten Seyir Terası İddialarına Yorum: "Bu Ne Biçim Çelişki" Atakum Belediyesi'nin CHP'li Meclis Üyesi Hasan İpek, Seyir Terası ile ilgili iddiaların çelişkilerle dolu olduğunu söyledi

Atakum Belediyesi'nin CHP'li Meclis Üyesi Hasan İpek, "seyir terası" ile ilgili iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve çelişkilerle dolu olduğunu açıkladı.

'BÖYLE ŞEY OLUR MU?'

Seyir Terası'nın Başkan Deveci'nin bir tandığına verildiği iddiası ile başlayan sonra da binanın talan edildiği söylemlerinin çelişkiler içerdiğini belirten İpek, şunları söyledi:

Kavak Kaymakamı Ömer Saygılı'dan OSB'ye ziyaret Kavak Kaymakamı Ömer Saygılı'dan OSB'ye ziyaret

"Seyir Terası, Başkanımız Cemil Deveci'nin tanıdığı birine verildiği iddiası gerçek değildir. Burada açık artırma usulüyle icradan satış gerçekleştirilmiştir. Bunun sonucunda yüksek fiyatı veren ihaleyi almıştır. Bu iddiaları ortaya atanlar, şimdi de Seyir Terası'nın talan edildiğinden söz etmektedir. Sayın Deveci'nin tanıdığına verilmişse bu yer, nasıl talan edilir? Saçmalık bu. Burada belediyenin demirbaşları vardı. Çoğu da alındı. Fotoğraflarda elektrik panosuna zarar verildiği görülüyor. Böyle şey olur mu? Evi boşaltmadan önce gelip görüyorlar. Sonra da bu ev böyle diyorlar. Konu buna benzemiş. İddiayı ortaya atanlar çelişki içinde."

Merve İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.