doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Halil Akgül: ‘İlçemizin Her Noktası Bizim İçin Kıymetli’

ilcemizin-her-noktasi-bizim-icin-kiymetli
Daha Fazla Göster

Halil Akgül: ‘İlçemizin Her Noktası Bizim İçin Kıymetli’ Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, kırsal mahallelerde sürdürülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyip, bölge sakinleriyle bir araya geldi. Akgül, “İlçemizin her noktası bizim için kıymetli ” dedi.

MERKEZ KIRSAL AYRIMI YOK

Son yıllarda üst üste yaşanan sel ve su taşkınları nedeni ile ulaşımda sıkıntılar yaşadıklarını ifade eden Akgül, “Seçildiğimiz ilk gün şunu ifade etmiştik; hizmeti adaletli götüreceğiz demiştik. Çok şükür geldiğimiz nokta itibariyle bunu başarmış durumdayız. Merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan vatandaşlarımızın taleplerini adaletli bir şekilde bir bir yerine getiriyoruz.

WhatsApp Image 2021 10 06 at 12.52.35 Samsun

ARALIKSIZ DEVAM EDİYORUZ

Çalışmalarımızı Samsun Büyükşehir Belediyemizle iş birliği içerisinde yürüttüklerini söyleyen Belediye Başkanı Akgül, “Vatandaşlarımızın hayat standardını yükseltmek ve kolaylaştırmak adına yol yapım çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Yenilenen yollarımız ile ilçemiz daha güzel bir görünüme kavuşuyor. İlçemizin her noktası bizim için kıymetli. Hemşerilerimizin talepleri ve sahadaki tespitlerimiz doğrultusunda İlçemizin dört bir yanında çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir