doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Hakkı Bayrak, O Takımla Anlaştı

hakki-bayrak-o-takimla-anlasti-1711
Daha Fazla Göster

Hakkı Bayrak, O Takımla Anlaştı Hakkı Bayrak, Merzifonspor’da Teknik Direktör olarak göreve başladı. Bayrak, şampiyonluk hedefi ile çalışmalarına devam ediyor

DOPDOLU KARİYER

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Samsun Şube Başkanı Hakkı Bayrak, Merzifonspor’un Teknik Direktörü olarak göreve başladı. 1979 yılında Samsunspor’da profesyonel futbol kariyerine başlayan Hakkı Bayrak, daha sonra Samsunspor, Ünyespor, Çorumspor ve Kadıköyspor’un formalarını giydi. Teknik direktörlük kariyerine 1993/1994 sezonunda Kadıköyspor ile başlayarak, Amasyaspor, Bafra Belediyespor, Orduspor, Atakum Belediyespor ve Fatsa Belediyespor’da görev aldı.

bayrak Samsunspor

YOLA DEVAM

Hakkı Bayrak, 2021/2022 sezonunda tüm takımlara başarı dileyerek, “Bu takımın kurulmasında başata Belediye Başkanı Alp Kargı, Kulüp Başkanı Mustafa Polat, yönetim kurulu ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Çalışmalarımıza Merzifon’da devam ediyoruz. Futbolcularımızın özveriyle çalışmalarından dolayı kutluyorum” derken, Kulüp ise sosyal medya hesabından, “Şampiyonluk hedefiyle yola çıkan ve yönetimimizle birlikte sıfırdan yeni bir takım oluşturan Teknik Direktörümüz Hakkı Bayrak, emin adımlarla yoluna devam ediyor” denildi.

DAHA FAZLA SPOR HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir