banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Başkan Vekili Epcim, ziyaretlerini sürdürüyor

Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, il merkezindeki ziyaretlerini sürdürüyor.Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Hakkari Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Cüneyt Epcim, ildeki ziyaretlerini...

HAKKARİ 19.12.2018, 10:22
Başkan Vekili Epcim, ziyaretlerini sürdürüyor

Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, il merkezindeki ziyaretlerini sürdürüyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Hakkari Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Cüneyt Epcim, ildeki ziyaretlerini halkın yoğun ilgisi altında sürdürüyor. Kente birçok kanaat önderi, esnaf, iş insanı ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle görüşerek belediyenin yapılan ve yapılacak hizmetleri hakkında bilgi veren Başkan Vekili Epcim, son olarak Yeni Mahalle sakinlerinden Belani ailesinin evine konuk oldu. Burada aile bireyleri ve mahallelilerle bir araya gelen Epcim, daha sonra da Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret edip, Başkan Abdi Arslan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Ziyaret ettiği her yerde halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Epcim, Hakkari’de daha yapılacak çok işin oluğunu söyledi. Yaptıkları hizmetlerin yanı sıra yeni projelerinin de olduğunu ifade ede Epcim, Hakkari’nin daha da güzel olacağını belirtti.

Başkan Vekili Epcim’in göreve başladığı günden bugüne şehirde çok şeyin değiştiğini belirten vatandaşlar ise, herkesin bu hizmetleri gördüğünü ve gereğini de yapacağını belirttiler.
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 18 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09