banner1219

Başkan Kepenek güven tazeledi

HAKKARİ (İHA) – Hakkari’nin Yüksekova Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek listeyle seçime giren eski Başkan Sabahattin Kepenek, güven tazeledi.Bir kafede yapılan genel kurula Van Bölge Birlik Başkanı...

Başkan Kepenek güven tazeledi
banner1250

HAKKARİ (İHA) – Hakkari’nin Yüksekova Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek listeyle seçime giren eski Başkan Sabahattin Kepenek, güven tazeledi.

Bir kafede yapılan genel kurula Van Bölge Birlik Başkanı Erdal Toktamış, Van Bölge Birlik Müdürü Cahit Çalışkan, Yüksekova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İrfan Sarı ve üyeler katıldı. Divanın oluşturulmasının ardından faaliyet raporları okundu. Tek liste halinde gidilen kurulda, mevcut Başkan Kepenek oy birliğiyle tekrar başkan seçildi. Seçim sonunda bir konuşma yapan Kepenek, “Esnaf ve sanatkarlarımızın düzenli olarak taksitlerini yatırması ve bizlerden desteklerini esirgememeleri neticesinde kooperatifimiz 5’inci gruba çıkmıştır. Hedefimiz 2018’in yarısında 4’üncü gruba çıkmaktır. Bu nedenle tüm üyelerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148