doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey arslan bilgi

Hacınabispor Sezona Hazırlanıyor

Hacınabispor Sezona Hazırlanıyor
Daha Fazla Göster

Hacınabispor Sezona Hazırlanıyor Hacınabispor yönetimi yeni sezon öncesi bir araya gelerek istişarede bulundu

Samsun Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Bafra Hacınabispor Yönetimi 2021-22 sezonu öncesi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkan İsa Köprü önderliğinde toplanan yönetim yeni sezon öncesi planlamalarını yaparak çalışmalarına başladı.

İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ

Başkan İsa Köprü, “Samsun Süper Amatör Ligi’nde üst seviyede temsil eden ve şampiyonluk yarışının favorilerinden olan kulübümüz yönetimi yeni katılımlarla genç ve dinamik bir yönetim olmakla beraber ilerleyen günlerde yönetimimize katılımlar devam edecektir. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım var gücüyle çalışarak şehrimizin özlediği profesyonel lige taşımak için şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz” dedi.

WhatsApp Image 2021 08 16 at 12.48.41 1 Spor

SÖZÜMÜZ VAR

Başkan Köprü, “Bafra sevdalısı olan biz Hacınabispor yönetimi şehrimizin adını daha üst liglerde temsil etmek için mücadelemizi sonuna kadar vereceğiz. Tabii ki siz değerli futbol sevdalıları Bafra’lı hemşerilerimizin de desteklerini esirgemeyeceğinden eminim bu yolun sonu şampiyonluk inşallah. Çünkü bizim bu şehre bir sözümüz var” diye konuştu.

YÖNETİM BELİRLENDİ

Hacınabispor yönetiminde; İsa Köprü, Servet Şengül, Abdullah Uyar, Şaban Yurduseven, Oğuzcan Türk, Hüseyin Taşkan, Süleyman Yurduseven,Recep Kıdıl, Arif Öztürk, Ahmet Şimşek,Faruk Arslan yer aldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir