İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş başarılı sporcuları ödüllendirdi

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Bilecik’in başarılı Taekwonducalarını makamında kabul ederek, sporculara teşekkür belgesi ve hediye çeki takdim etti.Bilecik’in Osmaneli ilçesinden, Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu...

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş başarılı sporcuları ödüllendirdi

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Bilecik’in başarılı Taekwonducalarını makamında kabul ederek, sporculara teşekkür belgesi ve hediye çeki takdim etti.

Bilecik’in Osmaneli ilçesinden, Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11’inci sınıf öğrencisi Edanur Koç 45 kilogramda, Kıbrıs Varnaka’da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa 3’üncüsü, Bilecik’in Bozüyük İlçesine bağlı Dodurga Beldesinden Bozüyük Zehra Ulusay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9’uncu sınıf öğrencisi Ceren Turan, 59 kilogramda Edirne’de yapılan Balkan Şampiyonası’nda Balkan 1’incisi, yine Dodurga beldesinden Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10’uncu sınıf öğrencisi Ayşe Karaca 42 kilogramda Balkan Şampiyonası’nda Balkan 2’incisi olarak büyük bir başarıya imza atmışlardı.

Öğrencilerin belge töreninde onları şampiyonalara hazırlayan fahri antrenör Gökalp Yıldız, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörü Mensur Düş, Dodurga Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Personeli Ali Osman Sabancı da bulundu.

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, her alanda olduğu gibi sportif alanda da öğrencilerin gösterdikleri başarının kendilerini son derece mutlu ettiğini ifade etti. Durmuş, “Öğrencilerimiz, uluslararası yarışmalarda Bilecik’imizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek, üstün başarılarla ülkemize döndüler. Bundan sonraki yarışmalarda sporcularımıza başarılar diliyor ve onları yetiştiren antrenörlere de teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner910

banner826