BEBKA yönetim kurulu aralık ayı toplantısı Eskişehir’de yapıldı

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) aralık ayı yönetim kurulu toplantısı Eskişehir’de gerçekleştirildi.Toplantı öncesinde Eskişehir Valisi Çakacak, Bursa Valisi Küçük, Bilecik Valisi Büyükakın ve beraberdekiler Anadolu...

BEBKA yönetim kurulu aralık ayı toplantısı Eskişehir’de yapıldı

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) aralık ayı yönetim kurulu toplantısı Eskişehir’de gerçekleştirildi.

Toplantı öncesinde Eskişehir Valisi Çakacak, Bursa Valisi Küçük, Bilecik Valisi Büyükakın ve beraberdekiler Anadolu Üniversitesi Türk Dünyası Bilim, Kültür ve Sanat Merkezi’nde yer alan, tanıtım amaçlı düzenlenen bilimsel ve sanatsal çalışmaları inceledi. Ardından Anadolu Üniversitesi Türk Dünyası Bilim, Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya geçildi. BEBKA toplantısına Vali Özdemir Çakacak, Bilecik Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bilecik İl Genel Meclis Başkanı Oğuz Sertler, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mefail Ateş ve BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim katıldı.

2018 yılı tanıtım faaliyetleri ve mali destek programlarının görüşüldüğü toplantı, gündem maddeleri üzerinde fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner849

banner826