Başkan Doğan mahalle incelemelerine devam ediyor

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle inceleme gezilerine Cedit Mahallesi ile devam etti.İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir ve daire müdürleriyle birlikte Cedit Mahallesinin cadde ve...

Başkan Doğan mahalle incelemelerine devam ediyor

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle inceleme gezilerine Cedit Mahallesi ile devam etti.

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir ve daire müdürleriyle birlikte Cedit Mahallesinin cadde ve sokaklarında incelemelerde bulundu. Mahalle Muhtarı Vedat Yoldaş’ın da hazır bulunduğu gezide Başkan Doğan, mahalle sakinleriyle de görüşerek onlarla sohbet etti.

Esnafları da gezerek hayırlı işler dileğinde bulunan İzmit Belediye Başkanı Doğan, “ Sokakta belediyecilik anlayışı içinde çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden beri herkesin belediyesi ve belediye başkanı olarak ayrım gözetmeksizin bütün mahallere hizmet götürmenin çabası içinde olduk. Haramı helali bilerek, milletin kuruşunu ziyan etmeden, milletin kaynaklarını yine millet için harcamaya devam ediyoruz. Yaptığımız hizmetlerden vatandaşlar memnun kalıyor ve Allah razı olsun diyorlarsa b u bizim için en büyük ödüldür” dedi.

Cedit Mahallesi sakinleri de Başkan Doğan’ı aralarında görmekten mutlu olduklarını söylediler. Başkan Doğan, inceleme gezisi sırasında Baç mevkiinde restorasyon çalışması devam eden tarihi yapıda da incelemelerde bulunarak ilgililerden çalışmanın son durumu hakkında bilgi aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner849

banner826