doğa area duru
 
5s dikey arslan bilgi

Günlerdir Aranıyordu! Samsunlu Gencin Acı Ölümü

Günlerdir Aranıyordu Samsunlu Gencin Acı Ölümüı
Daha Fazla Göster

Günlerdir Aranıyordu! Samsunlu Gencin Acı Ölümü Tatil için geldiği Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı’da kaybolduktan 1 hafta sonra cesedi bulunan üniversite öğrencisi Samet Işıtan’ın cenazesi amcası tarafından teslim alındı

AW388283 06 Ana Manşet

Cenaze yakınları etkili olan sağanak yağmurda morg önünde zor anlar yaşadı. Vatandaşlar kapalı alanlara sığındı. Üniversite öğrencisi Samet Işıtan, geçtiğimiz hafta Cumartesi günü Antalya’nın Kemer ilçesine gelerek ünlü Çıralı tatil beldesindeki bir kampinge yerleşti. Pazartesi günü sabah 06.50’da kampingden ayrılarak saat 09.00 sıralarında ünlü Yanartaş Milli Park alanına giden Samet Işıtan, yangınlar sebebiyle ormanlık alanlara girmeyip bir patika yoldan dağlık alana doğru yürüdü.

AW388283 07 Ana Manşet

JAK TİMLERİ DAĞLIK ALANDA BULDU

Bu saatten sonra yakınları kendisinden haber alamadı. Abla Nur Işıtan, kardeşinin Salı akşamı 23.30’a kadar açık olan telefonu daha sonra kapandığını söyledi. Yapılan kayıp başvurusunun ardından Antalya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timi, Işıtan’ın dağlık alanda cesedini buldu. Ekipler tarafından bölgeden çıkartılan Işıtan’ın cansız bendeni, otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

AW388283 08 scaled Ana Manşet

AMCASI TESLİM ALDI

Gencin yakınları sabah saatlerinde cesedi teslim almak için Adli Tıp Morgu Kurumuna geldi. Diğer cenaze yakınları da etkili olan şiddetli yağmur nedeni ile zor anlar yaşadı. Vatandaşlar morgun önünde bulunan kapalı alana sığındı. Gencin cenazesi yağmurun dinmesinin ardından işlemleri tamamlanınca amcası tarafından teslim alındı. Cenazenin genci memleketi olan Samsun il merkezinde toprağa verileceği öğrenildi.

AW388283 01 1 scaled Ana Manşet

AW388283 03 scaled Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir