doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey arslan bilgi

Günler Sonra Umutlandırdı! 5 Ağustos Koronavirüs Tablosu Açıklandı

korona-tablosunda-son-durum-24-haziran
Daha Fazla Göster

Günler Sonra Umutlandırdı! 5 Ağustos Koronavirüs Tablosu Açıklandı  5 Ağustos Türkiye’nin güncel koronavirüs verileri açıklandı. İşte korona tablosunda son durum…

Koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 108 kişi hayatını kaybetti, yeni vaka sayısı ise 24 bin 297 oldu. Twitter hesabından açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Vaka sayılarındaki artışı kontrol altında tutabilmek için artış hızı yavaşlamalı. Tedbir ve aşı ile bunu başarabilirsek, kontrol bizde kalacak. Tedbirlere uyun, aşınızı olun.” ifadelerini kullandı.

5 Ağustos 2021 Türkiye’nin güncel koronavirüs verileri açıklandı.

Türkiye’de son 24 saatte 245 bin 152 Kovid-19 testi yapıldı, 24 bin 297 kişinin testi pozitif çıktı, 108 kişi hayatını kaybetti. İyileşen sayısı ise 6 bin 636 oldu.

“ARTIŞ HIZI YAVAŞLAMALI”

Twitter hesabından güncel koronavirüs verilerini paylaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Vaka sayılarındaki artışı kontrol altında tutabilmek için artış hızı yavaşlamalı. Tedbir ve aşı ile bunu başarabilirsek, kontrol bizde kalacak. Tedbirlere uyun, aşınızı olun.” dedi.

5 AĞUSTOS KORONAVİRÜS TABLOSU

5 agustos korona tablosu ic Ana Manşet

4 AĞUSTOS KORONAVİRÜS TABLOSU

Türkiye’de dün (4 Ağustos) koronavirüs nedeniyle 122 kişi hayatını kaybetmişti, günlük vaka sayısı ise 26 bin 822 olarak açıklanmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir