banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

SİLİVRİ'DE ŞİDDETLİ RÜZGAR ÇATILARI UÇURDU

Haber-Kamera: Eren ERMİŞ / İSTANBUL, () Meteoroloji, İstanbul'un Batı kesimleri için kuvvetli yağış ve fırtına uyarısında bulunurken, Silivri'de şiddetini artıran rüzgar hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Akşam saatlerinde iyice şiddetlenen...

GÜNDEM 18.12.2018, 21:17
SİLİVRİ'DE ŞİDDETLİ RÜZGAR ÇATILARI UÇURDU
banner1343

Haber-Kamera: Eren ERMİŞ / İSTANBUL, ()
Meteoroloji, İstanbul'un Batı kesimleri için kuvvetli yağış ve fırtına uyarısında bulunurken, Silivri'de şiddetini artıran rüzgar hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Akşam saatlerinde iyice şiddetlenen rüzgar, bazı binaların çatılarını uçurdu.
İstanbul Silivri'de şiddetini artıran rüzgar hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarıları doğrultusunda hazırlık yapan esnaflar, kapı önlerindeki ürünlerini dükkan içerisinde taşıdı. Şiddetli fırtına için önlem alan esnaflar, akşam saatlerinden itibaren kuvveti hissedilen rüzgar ile birlikte teyakkuza geçti. Diğer yandan, bazı bölgelerde vatandaşların yürümekte zorlandığı görülürken, seyyar satıcılar ise rüzgara karşı çaresiz kaldığı kameralara yansıdı. Akşam saatlerinde iyice şiddetlenen rüzgar, bazı binaların çatılarını uçurdu. Piri Mehmet Paşa Mahallesi Recep silahtaroğlu Sokak üzerindeki bir binanın çatısı uçtu. İtfaiye ekipleri, çatının uçtuğu binada çalışma yapıyor.

Ek Görüntü:
-----------
-Rüzgarın şiddetiyle çatının uçtuğu binadan görüntü
-İtfaiye ekiplerinin çalışmaları

Görüntü Dökümü:
-----------------
-Silivri sokaklarından görüntüler
-Ağaçları sallayan şiddetli rüzgar
-Esnafların önlem alması
-Vatandaşların yürümekte güçlük çekmesi

Yorumlar (0)
16°
açık
Namaz Vakti 18 Eylül 2019
İmsak 04:43
Güneş 06:09
Öğle 12:34
İkindi 16:04
Akşam 18:50
Yatsı 20:11