banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Ece Üner'in "Şanlı Ordumuz" vurgusuna övgü yağdı

banner1357

PKK/YPG'lilerin gazetecilere saldırdığı bölgeye giden bir diğer haber spikeri Ece Üner, Barış Pınarı Harekatı'nın ilk gününden beri sınırın sıfır noktasından yaptığı yayınlarla dikkat çekiyor. Üner'in yayın sırasında 3 kere üstüne basa basa "Şanlı Ordumuz" vurgusuna sosyal medyada övgü yağdı.

GÜNDEM 12.10.2019, 20:45
Ece Üner'in "Şanlı Ordumuz" vurgusuna övgü yağdı
banner1353
banner1375

Toplumsal olaylarda tepkisini haber sunarken çekinmeden dile getiren Ece Üner şimdi de sınır hattında operasyonun nabzını tutuyor.

SOSYAL MEDYADA EN ÇOK KONUŞULAN İSİM OLDU
Habertürk ekibinin kurşunların hedefi olduğu anlarda da bölgede bulunan Üner dün de jandarmanın, polisin, özel harekatın 'boşaltın' dediği Ceylanpınar sokaklarından canlı yayınlarına devam etti. Günde 20 havan mermisinin düştüğü sokaklardan gelişmeleri aktaran deneyimli sunucu yaptığı yayınlarla sosyal medyanın da en çok konuştuğu isimlerden biri haline geldi.

3 YAŞINDAKİ KIZINI BIRAKIP GİTTİ
Başarılı sunucu çatışmanın yayınlar sırasında TSK'dan bahsederken üstüne basa basa 'Şanlı ordumuz' ifadesini kullanması da dikkatlerden kaçmadı. 3 yaşındaki kızını bırakıp operasyonun olduğu bölgeye giden Ece Üner'e sosyal medyada kullanıcılarından övgü yağdı.

O SÖZÜ SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU
1 dakikada 3 kere üstüne basa basa "Şanlı Ordumuz" sözüyle sosyal medyaya damga vuran Ece Üner, Twitter kullanıcıları tarafından övgü yağmuruna tutuldu.

Yorumlar (0)