Hilas Otel

Çelik İnşaat

DHA DIŞ - Rotterdam'da Türk kızı, eğitim aldığı okulda öldürüldü

Hollanda () - Hollanda basını, 16 yaşındaki Türk kızı Hümeyra Öz'ün okul girişinde, daha evvel sabıkası olan 31 yaşındaki Bekir E. tarafından vurulduğunu; saldırganın yakalandığını, Hümeyra Öz'ün ise hayatını kaybettiğini yazdı. Olay...

DHA DIŞ - Rotterdam'da Türk kızı, eğitim aldığı okulda öldürüldü
banner1311

Hollanda () - Hollanda basını, 16 yaşındaki Türk kızı Hümeyra Öz'ün okul girişinde, daha evvel sabıkası olan 31 yaşındaki Bekir E. tarafından vurulduğunu; saldırganın yakalandığını, Hümeyra Öz'ün ise hayatını kaybettiğini yazdı.

Olay yerel saatle 13.00 sıralarında Rotterdam’ın batı bölgesindeki Designcollege’de meydana geldi. Yerel basın, Hümeyra Öz'ün eğitim aldığı Tasarım Okulu'nuni önüne bisikletini bıraktığı esnada saldırganın silahını ard arda ateşlediğini, genç kızın okula kaçmak istediğini ancak başaramadığını yazdı. Olay yerinden kaçan saldırganın ise bir kaç kilometre sonra Bergeslaan'da polis tarafından yakalandığı ve hala gözaltında olduğu vurgulandı.

Okuldaki diğer öğrenciler, saldırganı daha önce de gördüklerini ve Hümeyra'nın onu tanıdığını; saldırganın Hümeyra'yı daha önce de rahatsız ettiğini ve Hümeyra'nın onu sosyal medya hesaplarından engellediğini söyledi.

Olayın görgü tanıkları saldırganın 8 kez ateş ettiğini; kızın kaçmak istediğini ancak kaçamayarak yere yığıldığını söyledi.

 

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

----------------

TV KAYDI

Olay yeri

Polisin incelemesi

 

-Hümeyra'nın görüntüsü

-Kazli zanlısı  Bekir E.'nin fotoğrafları

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312